Yataklı Koltuklar

Evinde misafiri eksik olmayan, ya da belirli zamanlarda gelen konuklarını rahat bir şekilde ağırlamak isteyen ev sahiplerinin, en çok tercih ettiği yollardan bir tanesi yataklı koltuklardır. Yataklı koltuk takımları evin içerisinde etkili bir dekorasyon aracı olması ve rahat oturma elamanı olduklarından uzun yıllardır kullanılan bir üründür. Çekyata oranla daha ağır ve şık durmaktadırlar. Konfor bakımından tartışmasız bir rahatlık sunmaktadır.

yataklı-kanepeler

yataklı-koltuklar

yataklı-koltuklar-siteler-ankara

yatak-olan-koltuklar

yataklı-modern-koltuklar

yataklı-koltuk-takımı-fiyatları

yataklı-koltuk-modelleri

modern-yataklı-koltuklar

Yataklı Koltuk Modelleri

Hem yatağa dönüşüp üzerinde uyunabilir bir konfor oluşturmaları hem şık ve gösterişli birer oturma mobilyaları olmalarından dolayı popüler ürünlerdir. Evinde yatak odası sıkıntısı çiftler çoğu zaman yataklı koltukları çift kişilik yatak olarak kullanmaktadır. Bazıları koltukken sırt kısmının konduğu yerler yatak başlığı görevi görmekte ve çift kişilik normal bir yataktan hiçbir farkı olmadığını göstermektedirler. Yataklı koltuk modelleri renkleri ve yansıttıkları tarihle alakalı olarak çeşit çeşitlerdir. Klasik modellerinde geçmişe bir gönderme niteliğinde ürünler mevcuttur. Daha modern ve çağdaş modellerinde ise pastelin hemen her tonu bulunmaktadır. Gül pembesi zarif ayakların üzerinden yükselen ine detaylara sahip bir koltuk takımından, kırmızı ve siyah renklerden oluşan daha iddialı modelleri mevcuttur. Tek yapılması gereken evin genel ahengine en uygun tarzı bulmaktır. Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte yatak halinde iken ortada oluşan ve rahatsız edici bir hal alan kavis, yaylı sistemden süngerli sisteme geçerek bu sorunu gidermeyi başarmıştır. Bu sayede uyku kalitesinden ödün vermeden rahatça uyunabilir bir hal almıştır. Öte yandan ‘Denste’ adı verilen sünger yoğunluğu sistemi ile ister sert ister daha yumuşak bir oturma grubuna sahip olunabilmektedir.

Yataklı Koltuk Takımları ve Fiyatları

Yataklı koltuk takımı fiyatları artık gelişen teknoloji ve üretim maliyetinin daha az olması ile birlikte ekonomik ve her türlü bütçeye hitap eden bir hale gelmiştir. Ahşap konstrüksüyondan metal konstrüksüyona geçildiğinden hantallığından sıyrılarak çok pratik bir şekilde yatak haline gelebilen bu koltukları alırken, verilen her miktarın karşılığını fazlası ile geri alınabileceğinin garantisi verilmektedir.