Yatak odanızda ya da giyinme odanızda, odanızın görselliğini fazlasıyla etkileyecek ve şıklığınıza şıklık katacak olan mobilyalar arasında bulunan birbirinden güzel tuvalet masaları arasından yatak odanızın dekorasyonuna ve bütçenize en uygun olan modelleri inceleyebilir, bu modeller arasından seçim yaparak, odanızın dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz.

aynalar-ve-tuvalet-masalarıdekoratif-tuvalet-masaları

Makyaj masası adı da verilen bu mobilyalar, kadınlar için vazgeçilmez yatak odası mobilyaları arasındadır. Yatak odanızda nasıl bir dekorasyon tarzı uyguluyorsanız, makyaj masanızı da bu dekorasyon tarzına uygun modeller arasından seçmelisiniz. Eğer yatak odanız klasik bir tarz tercih edilerek döşenmiş ise seçeceğiniz makyaj masası da klasik mobilya seçenekleri arasından olmalıdır. Aynı şekilde modern dekorasyon tarzını evinizde tercih ediyorsanız, modern çizgilere sahip mobilyalar arasından seçiminizi gerçekleştirmelisiniz. Böylece yatak odanızdaki tüm parçalar uyum içerisinde olur.

eski-tarz-tuvalet-masaları

fransız-tarzı-makyaj-masaları

Mağazalarda farklı model ve seçeneklerde dekoratif tuvalet masaları bulunmaktadır. Yatak odanızdaki diğer mobilyalarla uyum içerisinde olacak ve göze batmadan yatak odanıza şık bir hava katacak olan bu mobilyaları gereken araştırmaları yaparak kolaylıkla seçebilirsiniz. Özellikle klasik tarzda döşenmiş bir yatak odasına sahipseniz, kesinlikle bir makyaj masası kullanmalısınız. Özenli bir el işçiliği ile üretilen bu mobilyalar, klasik tarzda döşenmiş olan yatak odanıza fazlasıyla uyum sağlayacaktır. El işçiliği ile üretildiği için şık oymalara sahip olan bu masa modelleri yatak odanızda fazlası ile estetik bir görüntü yaratacaktır.

makyaj-masaları

tuvalet-masaları

Tuvalet masaları modelleri genellikle ahşap malzemelerden yapılır ve çeşitli yöntemler kullanılarak eskitilmiş bir görüntü yaratılır. Hem ahşaptan üretilmiş olması hem de eskitilmiş bir görüntüye sahip olması nedeni ile bu mobilya seçenekleri klasik dekorasyon anlayışına fazlası ile uygundur. Özellikle Fransız tarzı makyaj masaları fazlasıyla rağbet gören modeller arasında bulunmaktadır.

tuvalet-masaları-fiyatları

tuvalet-masaları-modelleri

Mağazalarda farklı tasarımları ve malzemeleri ile bulabileceğiniz bu modellerin fiyatları da değişiklik göstermektedir. El işçiliği ile üretilmiş olan mobilyalar, fabrika ürünlerine göre biraz daha yüksek fiyatlardan satılmaktadır.