Dekorlarınızda kullanacağınız sıra dışı tasarımlar ile dekorlarınızı daha renkli ve zengin bir hale getirebilirsiniz. Dekorasyonlarınızda kullanacağınız tasarımların şık, konforlu ve dayanaklı malzemeden yapılması yaşam alanlarınızı daha değerli ve gösterişli hale getirmenize yardımcı olacaktır. Sıra dışı ve farklı olan aksesuar ve mobilyaların kullanımı ile yaşam alanlarınız çok daha güzel ve farklı bir dekorasyona kavuşabilecektir. Dekorasyonlarınızda yer vereceğiniz sehpa, kitaplık, ahşap mobilya tasarımları oturma odanızın daha güzel görünmesini sağlayacaktır. Oturma odanızın diğerlerinden farklı hale gelmesini istiyorsanız, o zaman bu ilginç tasarımlara dekorlarınızda yer vermelisiniz. Oturma odanızı kullanacağınız bu tasarımlarla daha yaratıcı hale getirmeniz mümkündür.

Farklı berjer tasarımları

Berjerler oturma odalarının en rahat ve kullanışlı koltuk takımlarıdır. Berjerleri farklı amaçlar için kullanabilmeniz mümkündür. İster oturmak ister dinlenmek için bu koltuk takımlarını kullanabilmeniz mümkündür. Berjer modellerini farklı renk ve modellerde kullanarak oturma odalarınızda bambaşka bir ambiyans ortaya çıkarabilirsiniz. Açık renkli berjer modelleri ile evlerinizin dekorunda fark yaratabilirsiniz.

Ahşap Tv ünitesi

Ahşap tv üniteleri salon dekorasyonlarınızın daha da güzel görünmesini sağlayan farklı tasarımlardır. Her dekora uyum sağlayan bu mobilya ürünleri ile dekorlar olduğundan çok daha şık ve gösterişli olacaktır. Güçlü bir dinamizmi evlerinize getirmek istiyorsanız mutlaka ahşap tv ünitesi modellerine yer vermelisiniz. Sağlam ve dayanıklı olan Tv ünitesi modelleri ile oturma odalarınızda fark yaratabilirsiniz.

İlginç-raf-tasarımlı-tv-ünite-modelleri

Merdivenli kitaplıklar

Merdivenli kitaplık modelleri oldukça şık tasarımlar olarak göze çarpmaktadır. Bu tasarımlar özellikle kitaplarınızın daha düzenli ve tertipli durmasını sağlayacaktır. Merdivenli olmaları sayesinde bu kitaplıklara ulaşmanız ve kitaplarınızı dizmeniz oldukça kolay olacaktır. Merdiven sayesinde kitaplığın en üst noktasına kadar uzanmasını sağlayacak olan bu tasarımlar ile yaşam alanlarınızı daha verimli kullanabilmeniz mümkündür. Hem dekoratif hem de şık olan bu kitaplık modelleri ile evlerinizin en güzel köşelerini süsleyebilirsiniz.

Farklı raf modelleri

Bu raf modelleri özellikle kullanışlılıkları ve fonksiyonellikleri ile başınızı döndürecektir. Raflar sayesinde eşyalarınızı daha düzenli durmasını sağlayabilirsiniz. Farklı şekillerde ve özelliklerdeki bu raf modelleri ile evlerinizin dekorunu daha zengin bir hale getirebilirsiniz. Antrelerde de ayakkabılık olarak kullanabileceğiniz bu raf modelleri ile evlerinizdeki dağınıklığın bir ölçüde önüne geçebilirsiniz. Ahşap tasarımlar dayanıklı ve sağlam oluşlarıyla da göz doldurmaktadırlar.

ahşap-kullanışlı-kitaplık

Avize modelleri

Evlerinizin dekorunda yer vereceğiniz avize modellerinde şık ve estetik olanları kullanmanızda fayda vardır. Evlerinizin çok daha güzel bir görünüme kavuşmasını sağlayacak olan bu tasarımlar ile evlerinizde bambaşka bir ortam oluşturabilirsiniz. Avize modelleri evlerinizin daha ihtişamlı ve alımlı görünmesini sağlayacaktır. Antika görünümlü avize takımları ile dekorasyonlarınız çok daha güzel ve farklı olacaktır. Mutlaka avize modellerini evlerinizin dekorasyonunda kullanmalısınız. Işıl ışıl bir görünüm oluşturacaksanız mutlaka bu tasarımları dekorlarınızda düşünmelisiniz.

klasik-avize-modelleri-ve-fiyatları

Ahşap dresuarlarla zenginlik katın.

Ahşap dresuar modelleri, evlerinizin dekorunda kullanabileceğiniz tasarımlar içinde en dikkat çekenlerdendir. Bu tasarımlar ile dekorlarınıza derinlik ekleyebileceğiniz gibi aynı zamanda daha gösterişli bir yere de dönüştürebilmeniz de mümkündür. Sizlerde farklı mobilya tasarımlarını oturma odalarınızda kullanarak bambaşka dekorlar ortaya çıkarabilir ve oturma odalarınızda zengin bir görünüm elde edebilirsiniz.