serdar-ortaçın-eviTürk pop müziğinin tartışmasız en ünlü ve başarılı isimlerinden olan Serdar Ortaç bugünlerde sevgilisi Chloe Loughnan ile dört katlı boğaz manzaralı villasında huzur dolu günler geçiriyor. Evlilik kararı alan ve önümüzdeki aylarda bu isteklerini gerçekleştirmeleri beklenen çift lüks villaları içinde şimdiden balayılarını yaşamaya başlamış gibi görünüyorlar.

Oldukça modern dış çizgilere sahip olan villa gerek taş gerekse ahşap kısımlardan oluşarak karma bir görüntü sunuyor. Sahip olduğu geniş bahçesi sayesinde bahar ve yaz günlerinde evin içine fazla uğramayan Serdar Ortaç, arzu ettiği zaman açık hava havuzunda da serinleyebiliyor. Ayrıca çok sayıda kedi ve köpeğe sahip olan şarkıcı maksimum seviyede üzerine titrediği hayvanlarını elleriyle besliyor. Bu geniş yaşam alanı ve açık hava hayvanların da yaşamlarını rahat bir şekilde geçirmelerine olanak sağlıyor.

 

Evin içine girildiğinde oldukça geniş ve ışıltılı bir hol ile karşılaşılıyor. Genellikle evin zemin katında vakit geçirmeyi seven çift yemek ve uyumak dışında üst katları yoğun olarak kullanmıyor. Evin sürekli olarak ışık alması için özel olarak yerleştirilen geniş ve yüksek camlar hem bahçeyi görmeyi kolaylaştırıyor hem de duvarların varlığını hissettirmeden eve daha geniş bir görünüm sunuyor. Aynı zamanda alt kattaki salonun bir kısmını ufak bir stüdyoya dönüştüren Ortaç, müzik çalışmaları için başka bir mekana veya stüdyoya gitmeye gerek duymuyor. Oluşturduğu ev sineması sistemi sayesinde de gerek özel gerekse sosyal anlarında daha özel ve rahat vakit geçirebiliyor.

 

[youtube id=”AqdhtlhDwCo” width=”490″ height=”300″]

 

Üst katlarda bulunan mutfak ve banyo evin geneline göre küçük dursa da çiftin yaşamasına olumsuz bir etki sağlamıyor. Serdar Ortaç’ın evi bu anlamda diğer ünlülerin evlerine göre bazı durumlarda daha üst düzey görünürken bazı kriterlerde de düşük kalıyor. Fakat genele bakıldığında kullanılan mobilyalar, düzenleme ve ek süsler nezdinde oldukça başarılı olan ev, sevenlerini kıskandırıyor. Geniş bir terasa da sahip olan evin en güzel boğaz manzarası bu noktadan görülebiliyor.