Özel Tasarım Mobilyalar

Mobilyalara dokunan tasarımcılar, mükemmel işler ortaya çıkardı. Birbirinden farklı desenlerde ve çizgilerde oluşturulan tasarım ürünler, yediden yetmişe herkesin beğenisini kazandı. Koltuk takımından, yemek odalarına, bebek odalarından, genç odalarına kadar bir çok ürün üzerinde uygulanan farklı tasarımlar adeta göz kamaştırıyor.

özel-dizayn-koltuk-takımları
Elif Klasik Koltuk Takımı
özel-tasarım-koltuklar
Roman Klasik Koltuk Takımı

özel-tasarım-koltuk-takımları
Arda Klasik Koltuk Takımı

özel-tasarım-mobilya-ankara
Aristokrat Fiskos Seti

Özel Dizayn Koltuk Takımları

Son derece şık bir görüntü oluşturan özel tasarım koltuk takımları, uygun fiyat seçenekleriyle ve taksitlendirme imkanlarıyla satılıyor. Tüm mağazalardan ve alışveriş sitelerinden inceleyebileceğiniz bu ürünlere bayılacaksınız. Evinizde istediğiniz bölümde ve odada rahatlıkla kullanabileceğiniz koltuk takımları, tamamen sizin istediğiniz renk ve desen seçimleriyle üretiliyor.

Özel Tasarım Koltuklar

Dilerseniz pastel tonlarını, dilerseniz birbirinden farklı desenleri tercih edebilir, odanızdaki renk uyumuna göre kombin yapabilirsiniz. Özel tasarım koltuklarını sadece evlerinizde değil, ofislerinizde ve iş yerlerinizde de kullanabilirsiniz. Üstelik mobilyalarına uygun renk seçimleriyle birbirinden farklı tasarımlara imza atarsınız. Bu da oldukça sıra dışı bir görüntüye sebep olur.