Yatak odanızı yenilemek mi istersiniz, yoksa lüks bir yatak odası dekorasyonu mu isterdiniz? Eminim hepiniz lüks ve konforlu bir yatak odası ile kendinizi ödüllendirmeyi tercih ederdiniz. Yaşam alanlarında lüksten ödün vermeyenlerin tercihi olan Asortie, yatak odalarınız içinde en özel modelleri ile karşınızda. Lüks yatak odası takımları konusunda zengin seçeneklere sahip Asortie, özel ölçülerde üretim konusundaki başarısı ile küçük alanlarınız içinde büyük konfor sağlamakta. Günün en özel saatlerini geçirildiği yakar odalarında konfor öncelikli unsurdur. Bu konforu lüks ile buluşturan Asortie, tamamı doğal ahşaptan ve el işçiliği ile üretilen lüks yatak odası modelleri ile dünyanın tercih ettiği en iyi mobilya markasıdır. 

Lüks yatak odası dekorasyonu nasıl olmalıdır?

Günün stresini ve yorgunluğunu sadece uyuyabileceğiniz bir odada değil, şık ve göz zevkinize hitap eden bir odada geçirmek istersiniz.  Daha üretken ve rahat olmak için ihtiyacınız olan her şeye ve şık bir görünüme sahip bir odanızın olması şart. Lüks ve konforlu bir yatak odası için her mobilya ve aksesuar seçimi önemlidir. Gardrop, şifoniyer, baza, başlık hatta makyaj masası… İşlevselliği kadar estetik durmasınada özen göstermeniz gereken bu ürünler yaşam alanlarınızı daha keyifli ve lüks bir havaya sokmalıdır. 

Geniş bir odaya sahipseniz  yatağınızında aynı orantıya uygun büyük ve konforlu bir yapıya sahip olması gerekir Lüks bir yatak tercihi için ortopedik ve uzun ömürlü olmasına dikkat etmek gerekir. bunula birlikte karyolanız ise kaliteli ve şık olmalı. küçük alanlar içinde özel ölçülerde yine aynı kalite ve şıklığı yaşamak isterseniz Asortie’nin uzman ekibinden destek almanızda fayda olacaktır. 

Yatak odası takımlarında en önemli ikinci unsur ise mutlaka işlevsel ve şık bir gardıroba sahip olmak . Asortie’nin özel ölçülerde ürettiği lüks gardıroplar yaşam alanlarınıza hem konfor hem şıklık katacaktır. Farklı boyutları olan gardıroplarda en doğru seçimi yapabilmek için alanınızın ölçülerini iyi bilmeli, tercihinizin yatak odanızı basık hale getirmesini engellemelisiniz. Birinci sınıf ağaçtan uzun ömürlü ve içeriği işlevsel olan gardırop seçimlerinde mutlaka uzman bir marka ile çalışmalısınız. Ayrıca aynaların sağladığı ferahlık ve genişlik hissini yatak odaları içerisinde de hissetmek için boy aynasına sahip gardıroplar seçmek her zaman işe yarar.

Lüks Yatak Odası Aydınlatması Nasıl Olmalıdır ?

Yatak odalarında sadece mobilya ile değil doğru aydınlatma ile de lüks bir yaşam alanı ambiyansı yakalayabilirsiniz.

Ayrıca tamamlayıcı unsurlardan şifoniyer ve makyaj masası gibi ürünleride doğru ölçülerde ve alanlarda kullanmalısınız. Klasik bir josephine koltuk ile son derece lüks yatak odası takımına sahip olmak için yapmanız gereken tek şey www.asortie.com u ziyaret etmek ve alanında uzman ekibiyle iletişime geçmektir. Asortie sizi hayallerinizdeki lüks yatak odası takımına kavuşturacaktır.