Gösterişi ve görkemli havası ile koleksiyondaki sade fakat zarif nadide parçalardan birisi olan lüks şehzade koltuk takımları oldukça tercih edilenler arasında ilk sıradadır. İsteğe göre taçlı veya taçsız olmak üzere tasarlanan lüks şehzade koltuk takımları müşterilerimizin istek ve mekanlarının tasarımına uygun renk ve modellerde üretilmektedir. Lüks şehzade koltuk takımları evlerinizin ölçülerine uygun olan boyutlarda tasarlanarak üretilmektedir.

sidelya_koltuk_takimi

Kişiye özel olarakta tasarlanan lüks şehzade koltuklarda el işçiliği ile taçlandırılan el oyması motifler sayesinde mekanlarınıza saraylara layık bir ihtişama sahip olacaksınız. Altın ve gümüş varak uygulamaları ile muhteşem değerde göz alıcı bir özelliğe sahip olan lüks şehzade koltuk takımları ile kendinizi sultan gibi hissedeceksiniz.

2014-köşe-koltuk-takımları

Hanedan ailelerine özel olarak dizayn edilmiş lüks şehaede koltuk takımları ile zarafeti ve konforu bir arada yaşayarak unutulmaz anlara sahip olacaksınız. Genelde farklı renk tonları ve motiflerde tasarlanmış 5 – 6 adet kırlente sahip koltuk takımlarının döşeme malzemeleri a sınıfı kalitede ve mükemmel bir işçilikle üretilmektedir.