Leke Tutmayan Halı Modelleri

Leke tutmayan halılar, özellikle çocuklu ailelerin ve ofislerin süper kahramanları. Halının üstünün silikona benzer zararsız bir madde ile kaplanması sonucu üretilen bu leke tutmayan halılar, renk ve desen çeşitliliği ile oldukça göz kamaştırmaktalar.

Özgürlük

Çocukların özgürlükleri için de oldukça önemli bu halılar. Sonuçta bir çocuk yetiştiriyorsunuz ve bu çocuk halının leke tutup tutmadığını ya da leke tutarsa o lekenin nasıl çıkacağını idrak edemeyecek yaşta. Haklı olarak da oyunlar oynuyor ve bu oyunlar sırasında ufak kazalar olabiliyor. Leke tutmayan halılar ise bu ufak kazalarda, lekeyi halının dibine göndermiyor. Böylece ıslak bir bezle silindiğinde geçiyor lekeler. Bu şekilde hem çocuğunuzun oyunu bölünmüyor hem de siz daha fazla yorulmuyorsunuz.

leke-tutmayan-halı-fiyatları

leke-tutmayan-halı-modelleri

Ofisler için büyük kolaylık

Ofisler, ayakkabılarımızla girdiğimiz yerler ve bu bakımdan hiçbir zaman tam olarak hijyenik olamayan mekanlar. Bütün bunlar yetmezmiş gibi yağmur yağdığında ya da çay, kahve gibi zor lekelerle karşılaştığında, bu halılarda, onulmaz lekeler oluşuyor. Leke tutmayan halılar ise tam da bu durumlarda, tam bir hijyen sağlıyor. Ne lekeyi ne de tozu derinlemesine işlemeyen halılar hem ofis hem de ev ortamı için en rahat halılar olarak görülüyor.