Lüks Kral Daireleri

Otel ve diğer konaklama işletmelerinde pek çok farklı oda çeşidi, odalarında farklı düzeyde imkânlar talep eden ve buna göre ücret ödemek isteyen müşteriler için düzenlenmektedir. Tek kişilik oda, aile odası, suit gibi birbirleri ile benzer özelliklere sahip olan türlerin dışında, tek bir oda en özel misafirler için hazır beklemektedir. Kral daireleri gerek yaşam alanının büyüklüğü gerekse içindeki mobilya ve aletlerin kalite ve çeşitliliği ile diğer odalardan ayrılmaktadır. İşletmeler kral dairesi odalarında üst düzey eşyaları değerli müşterileri ile buluşturarak rakiplerine nazaran farklı bir konaklama hizmeti sunmaya çalışmaktadırlar. Bu özel dairelerde her ne kadar oturma odası, mutfak ve banyo gibi yaşam alanlarında tercih edilen dekorasyon malzemelerinde de yoğun özen gösterilse de, yatak odalarının yeri daima ayrıdır. Kişinin işletmeye ziyareti sırasında en özel anlarını geçireceği kral dairesi yatak odası dekorasyonuna maksimum önem verilmeli ve her bir parça ayrı ayrı düşünülerek konumlandırılmalıdır.

Kral Dairesi Dekorasyonu

Kral dairesi yatak odası takımı konusunda sektörde uzun bir geçmişe sahip olan Asortie, bu alandaki taleplere en etkili ve ekonomik çözümleri sunmaya gayret etmektedir. Kaliteli hammadde kullanılarak hazırlanan mobilyalar, üstün işçilik detayları ile de klasik mobilyalardan farkını kullanıcısına ilk bakışta hissettirmektedir. Yatak başlığı, karyola, komidin ve diğer tüm aksesuarlar ile birlikte bir uyum içinde olan bu takımlar, gerek işletme sahipleri gerekse ziyaretçiler tarafından yoğun beğeni toplamaktadırlar.

Pek çok kişi tarafından yoğun kullanıma maruz kalacak olan kral dairesi yatak odası takımlarının firmamız aracılığı ile tercih edilmesi durumunda, işletmeler uzun kullanım ömrü vaat eden üst düzey mobilyalarına rahatlıkla ulaşabilmektedirler. Her ne kadar ev sahipleri mobilyalarına özenli şekilde bakarak yıpranma paylarını azaltabilseler de, konaklama işletmelerinde bu detaylara fazla önem göstermeyen misafirlerin olumsuz etkilerinden korunabilmek için, mobilyalar mutlak suretle ek kaliteli malzemelerden üretilmiş olmalıdır.

asortie
Miami Klasik Yatak Odası
kral-dairesi-dekorasyonu
Lanpas Klasik Yatak Odası

kral-dairesi-yatak-odası-takımı
Prenses Klasik Yatak Odası

lüks-kral-dairesi-mobilyaları
Hayal Yatak Odası

Kral Dairesi Yatak Odası Modelleri

2013-2014 kral odası takımı modelleri hakkında detaylı bilgiye sitemiz üzerinden ulaşabileceğiniz gibi, arzu ettiğinizde mağazalarımızı ziyaret ederek ayrıntılı ve direkt incelemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Aklınıza takılan soruları iletişim bilgileri üzerinden firma yetkililerimiz ile paylaşabilirsiniz.