Klasik Yataklı Koltuklar

Mobilyalar için eskimeyen tarzı tercih edenler her zaman için klasik takımlardan yana oluyorlar. Klasik koltuk takımları da her sezon istisnasız en fazla satılan modellerin başında geliyor. Yıllarca popülaritesini kaybetmeyecek bir takım almak istiyorsanız tercihinizi bu yönde kullanmanızda fayda var. Ancak her ne kadar klasik tarzdan yanaysanız da modern ayrıntılara ve yeni mekanizmalara da açık olmanız hayatınızı kolaylaştıracaktır. Klasik takımların modern detaylar ile yorumlanması ile ortaya çıkan koltuk takımlarını çok beğeneceksiniz. Misafirlerinizi kendi evlerinde gibi rahat hissettirebilecek yatak olma özelliğine sahip klasik koltuk takımı modelleri de tercih sebebi oluyor.

klasik-yataklı-koltuklar

yataklı-klasik-koltuklar

yatak-olabilen-koltuk-fiyatları

yatak-olabilen-koltuk-modelleri

yatak-olabilen-tekli-koltuk

yatak-olan-tekli-koltuk

Yatak Olabilen Koltuk Modelleri

Klasik takımların en büyük eksi özelliği şimdiye kadar hantal modellerin çoğunlukta olmasıydı. Klasik tarzın kullanıldığı mobilyalara dikkat ederseniz yerlerinden oynamakta zorlanan, temizliği ve kullanımı zor olan ve bunun yanında sandık özelliği, yatak olma seçeneği olmayan takımları görebilirsiniz. Ancak artık bu durum günden güne değişime uğruyor. Hem klasik görünüme sahip olan hem de çok fazla opsiyonu olan, aynı zamanda konfor da sağlayabilen modeller üretilmeye başlandı. Ayrıca yeni çizgiler ve tarzlar ile bir sentez olarak değerlendirilebilecek çok şık modern klasik koltuk takımları üretiliyor. Bunlar klasik tarzdan hoşlanan ancak yer sıkıntısı gibi sebepler ile istediği modelleri tercih edemeyenler için olumlu bir gelişme.

Yatak Olabilen Koltuk Fiyatları

Koltuk takımlarında günden güne daha da gerekli hale gelen yatak olma özelliği de klasik takımlara uygulanan, artı haneye geçen bir değer. Yatılı olarak kalan misafirlerinizin nerede yatacaklarını dert etmekten vazgeçin. Bu tarz koltuk takımları hem maksimum seviyede açılabilen özelliklere sahip parçaları içinde barındırıyor, hem de rahat olmaları ile misafirlerinize yüksek düzeyde konfor sağlıyor. Klasik koltuk takımı modelleri ve fiyatları hakkında da fazla sorununuz olmasın. Diğer koltuk takımlarından ciddi bir farklılık söz konusu değil. Genel olarak ortalama fiyat değerlerine sahip şık alternatifler bulabilirsiniz.