Evlerimizin vazgeçilmezleri kanepeler, mobilya dünyasına baktığımızda o kadar fazla çeşitte üretilmektedir ki dekorasyonda ihtiyacımız olan ve olmazsa olmazlardan kanepeler konusunda alışverişimiz aslında bu anlamda oldukça kolaylaşmaktadır.

Klasik salon oturma grupları modelleri, son yılların oldukça fazla talep edilen koltuk tarzlarındandır. Klasik mobilyalarla dekore edilecek olan evlerin baş köşesinde yerlerini alan klasik salon oturma grupları modelleri, el işçiliğiyle ön plana çıkmakta ve görkemli bir dekorasyon oluşturmanıza olanak sağlamaktadır. Muazzam el emeğinin ön planda olduğu klasik salon oturma grupları modelleri fiyatları sahip olduğu özelliklere göre değişiklik gösterebilmektedir.

Evlerimizde salonlar misafirlerimizi ağırladığımız bir alan olduğundan dolayı, dekorasyonunun titizlikle yapılması gereken alanlar arasında yer alıyor. Siz de size hitap eden renklerde, evinize uygun salon oturma grupları ile salon dekorasyonunuzu tamamlayarak hem kendiniz için hem de misafirleriniz için hoş ortamlar yaratabilirsiniz.

klasik-koltuk-takımları
Asortie Mobilya – Berensu Klasik Koltuk Takımı
klasik-salon-oturma-grupları-modelleri
Asortie Mobilya – Hanzade Klasik Koltuk Takımı

klasik-salon-oturma-grupları-ve-fiyatları
Asortie Mobilya – Elita Klasik Koltuk Takımı

salon-oturma-grupları-fiyatları
Asortie Mobilya – Beylerbeyi Koltuk Takımı