Klasik Perde

Perde Dekorasyon Modası

Perdeler her zaman evlerin dikkat çeken ilk aksesuarları olmuşlardır. Dizayna uygun şekilde seçilen tül ve kalın perdeler evlerdeki bütünlüğü tamamlayan en önemli unsurlardandır. Bu sebeple seçimler dikkatlice yapılmalıdır. Özellikle klasik tarzda döşenmiş evlerde perde konusunda da aynı konseptten uzaklaşılmadan ev daha sıcak ve göz alıcı hale getirilmelidir.

katlamalı-perde-modelleri

klasik-perde-fiyatları

klasik-perde-modelleri

perde-dekorasyon

tül-perde-modelleri

Klasik Perdeler

Genel olarak lame, dore ya da bakır tonlarının kullanıldığı klasik perdelerde işlemeler konusunda da özenle çalışılmış motifler seçilmektedir. Büzgülü modellerin sıkça kullanıldığı bu tarz daha çok geniş alanlar için uygun olarak tasarlanmaktadır. Evlerdeki asalet ve ihtişamın tamamlayıcısı olan perdeler mobilya ve döşemelere uygun seçildikleri takdirde tamamlayıcı özellikleri sayesinde ortamları daha ilgi çekici hale getirmektedirler.

Klasik Perde Fiyatları

Odalarınızda kullanacağınız perde modellerinde aklınıza takılan her türlü soruyu araştırarak etkili cevaplara ulaşma şansı elde edebilirsiniz. Böylelikle perde dekorasyonu yaparken daha bilinçli hareket ederek mobilyalarınıza uygun perdelerinizi seçmiş olur ve gerek görsel güzellik gerekse yaşam kalitesi açısından memnuniyet ve mutluluğa kolaylıkla ulaşma şansı elde edebilirsiniz.