Evlerinizdeki oturma gruplarınızda yer verdiğiniz klasik koltuklar ile rahatlığı ve konforu son derece lüks kalitede yaşayabilirsiniz. Son derece birinci kalitede kullanılan sünger ve döşeme kumaşları ile leke tutamayan ve kolay kolay deforme olmayan malzemeler ile ürettiğimiz koltuklar şıklığı ve zarafeti yansıtan nadide parçalardandır.

Koltuklarınızı tasarlarken saçak kısımlarını hareketlendirdiğimiz varak detaylarını kullanırken altın ve gümüş tercihlerinde bulunmaktayız. Usta eller tarafından yapılan el oyması motifler ile kültürümüzün saraylarındaki ihtişamı yansıtan mobilyalara sahip olacaksınız. Muhteşem bir görünüm ile evlerinize sunduğumuz klasik koltuk modellerini kullandığın her anı mutlu bir şekilde geçirmeniz için sizlere hizmet vermekteyiz.

Beyaz ve krem lake zeminli yüzeyler üzerine estetik dokunuşlarla yapılan eskitme boyalar ile modern havayı klasik mobilya tarzına çevirerek evinizin dizaynına ayak uyduracak modeller tasarlamaktayız. Doğal ahşap kullanılarak ürettiğimiz koltuk modellerinde sentetik ürünlere yer vererek, insan sağlığının son derece önemli olduğunu vurgulamaktayız. Kullandığımız üretim malzemelerinin kalitesi ve çalışma ekip arkadaşlarımızın usta elleri sayesinde sizlere birinci sınıf hizmet kalitesi sunmaktayız.

Kapaletti Koltuk Takımı
Kapaletti Koltuk Takımı
Chester Koltuk Takımı
Chester Koltuk Takımı
Saltanat Koltuk Takımı
Saltanat Koltuk Takımı
Bedesten Koltuk Takımı
Bedesten Koltuk Takımı
Hanzade Koltuk Takımı
Hanzade Koltuk Takımı

armoni koltuk

son-moda-klasik-koltuk-takımları

lüks-konforlu-koltuk-takımları