Doğal ahşaptan üretilen tamamen el işçiliği jozephıne koltuk modelleri,farklı koltuk modelleri ve diğer mobilyalar ile kombinlenmek ve mekana hareket katmak için tasarlanmaktadır.Özellikle desenli olmaları ve dekoratif detaylar barındırmaları onları özel kılmaktadır.Altın varak ve cilalarla süslenen ahşap,Osmanlı tarzı kumaşlar ve motiflerle desteklenmektedir.

Mükemmel el işçiliğinin oldukça önemli olduğu ve estetik tasarımın ön planda tutulduğu tasarım koltuk istenilen renk ve ölçülerde yapılmaktadır.Hareketli ve yorucu bir günün ardından dinlenmek veya uzanmak için kullanacağınız bir yapıda tasarlanan Jozephıne koltuk oldukça rahat ve şıktır.

İddaalı renk ve desenlerin kullanıldığı,taşların ve varak detayların eklendiği,kapitone sırt tasarımı ile desteklenen koltuk klasik mobilyanın en özel parçalarındandır.Adeta dantel gibi işlenen oyma motifleriyle ahşap bir sanat eserine dönüşmektedir.

Tamamen el işçiliği olan mobilya,yıllara meydan okuyacak dayanıklılıkta ve sağlamlıktadır.Şık ve estetik yapısı ile oldukça özgün bir mobilya olan Jozephine koltuk,evlerde ve otel dekorasyonlarında tercih edilmektedir.

Özel olduğunu hissetmek isteyen müşterilerimiz için istedikleri gibi tasarlanan koltuk oldukça popülerdir.

josephine-dinlenme-koltugu-modelleri