Kelebek Mobilya

Evli çiftlerin neredeyse en fazla önem verdikleri odalardan biri olan yatak odaları evdeki kullanılabilir alanların başında gelir. Odanın ferah, düzenli ve kaliteli bir havaya sahip olması gerekir ve bu da çiftler için gözardı edilemeyecek bir detaydır. Her ne kadar yatak odası denilince akla ilk olarak uyku gelse de gardrop, konsol vb. ev eşyalarının da içinde bulunduğu düşünüldüğünde gündüzleri de evin önemli bir parçası olduğu anlaşılabilir.

Kelebek Yatak Odası Mobilya Modelleri

Kelebek yatak odası takımları karyolalar, bazalar, şifonyerler ve komodinler açısından farklı seçeneklere sahiptir ve istenilen zevke göre de tasarlanabilir. Karyola ve baza basit gibi görünse de satın alınırken en fazla düşünülen parçalardan biridir. Karyolanın demir mi ahşap mı olduğu en çok tartışılan konudur. Günümüzde demir karyolalar eskisi kadar tercih edilmese de zaman zaman isteğe göre de üretilebilmektedir. Önemli olan bir diğer konu artık moda olan ahşapların ne tür ağaçlardan yapıldığıdır. Ahşabın üretildiği ağacın yanında karyolanın üretim aşamasında üzerine işlenen modeller, boyanan renkler de müşterinin tercihlerini etkileyebilir.

Firmanın Türkiye’nin çeşitli bölgelerine açtığı şubelerine dağıtılan Kelebek yatak odası takımları isteğe bağlı olarak kargo ile de satın alınabilir. Alınan takımların garantisi bulunur ve herhangi bir soru ya da sorun olursa satın alınan şubeye ulaşılarak bu sorunlar halledilebilir. Uygun ödeme şekilleri bulunan Kelebek yatak odası takımları çeşitli fiyat seçenekleriyle satışa sunulur.

kelebek-yatak-odası

kelebek-yatak-odası-2013

kelebek-yatak-odası-fiyatları

kelebek-yatak-odası-mobilyaları

Kelebek Yatak Odası Fiyatları

Diğer odalarla uyum içerisinde bir yatak odası tasarlanmak istenirse de firmanın tanıtım amaçlı sunduğu kataloglardan, afişlerden ya da internet sitelerinden bütün odalar için özel tasarlanmış mobilyalara göz atılabilir. Her yıl değişen modaya ayak uyduran Kelebek yatak odası takımları genellikle 4 parçadan oluşur. Yatak, dolap, komodin gibi eşyaların örnek gösterilebileceği bu ana mobilyaların yanında aynalar, konsollar da yer alabilir. Yurt dışında da satış faaliyetlerini sürdüren firma bu tür yan ürünlerle de yatak odalarını farklı kılmaktadır.