İtalyan tarzındaki mobilya tasarımlarını kullanarak yaşam alanlarınızı şekillendirebilirsiniz.

Hem stil hem rahatlık bakımından aradığınız her özelliği rahatlıkla bulabileceğiniz bu tasarımlar ile konforu başka bir boyutta yaşayacaksınız. İtalyan tasarımların renklerinden tutun da fonksiyonelliklerine kadar birçok özelliğine hayran kalacaksınız. Kelimelerin anlatmakta yetersiz kalacağı bu tasarımlar ile evlerinizi süsleyerek istediğiniz dekorasyona ulaşabileceksiniz.

italyan-koltuk-modelleri-ve-fiyatları

Daha dekoratif ve inovatif tasarımları dekorasyonlarınızda görmek istiyorsanız İtalyan koltuk takımları tam size göredir. İtalyan koltuk tasarımları her yönüyle sizleri cezbedecek kalite ve standartlarda üretilmektedir. Birinci sınıf kumaşı ve döşemelik malzemesiyle bu koltuk takımlarında keyifle oturacaksınız ve misafirlerinizi daha rahat bir şekilde ağırlayacaksınız.

Büyüleyici koltuk tasarımları

Bu koltuk takımlarında beyaz tonlardaki renkler ağırlıktadır. Bu renkteki koltuk takımlarının üzerinde kullanılan renkli minik yastıklarda bu koltuk takımlarının daha fazla öne çıkmasını sağlayacaktır. Böylece daha büyüleyici ve etkileyici bir görünümü salonlarınıza taşıyabileceksiniz.

Beyaz İtalyan renkli koltuk takımlarının evinizin ahengini nasıl değiştirdiğine inanamayacaksınız. Göz kamaştırıcı olan bu koltuk takımları sundukları oturuş kolaylığı ile de sizleri cezbedecek kalite ve niteliklerdedir.

Dikkat çeken ahşap sehpa modelleri

İtalyan tarzındaki ahşap sehpa modelleri dayanıklılık ve sağlamlıkları ile göz dolduracak özelliklerdedir. Bu tasarımlar dekorunuza hareketlilik ve canlılık ekleyecektir. Renk olarak ceviz ve kahverenginin yanında beyaz lake tasarımları da bulabilmeniz mümkündür.

Ahşap olan sehpa modelleri göz alıcı parlaklıkları ile de beğeninizi kazanacaktır. Bu son derece güzel tasarımları birçok malzeme ile birlikte kombine edebilir ve dekorlarınızı daha da güzel gösterebilirsiniz. Lake tarzındaki İtalyan sehpa modelleri son yıllarda oldukça revaçtadır.

Dekoratif İtalyan puf modelleri

İtalyan tarzı tasarımlar için içinde belki de en çok dikkat çeken ve ilgi gören mobilya ürünleri arasında puf modelleri gelmektedir. Puf modellerini İtalyan koltuk takımları ile birlikte kombinleyerek ortaya mükemmel ötesi sonuçlar çıkarabilirsiniz.

Özellikle tekli ve ikili koltuk takımlarının daha fazla ön plana çıkmasını sağlayan bu puf modelleri ile son derece kullanışlı ve fonksiyoneldir. Bu puf modelleri ile yaşam alanlarınızı daha etkileyici bir dekora kavuşturabilirsiniz. Ayrıca bu puf modellerini evlerinizin farklı bölümlerinde kullanabilirsiniz.

İtalyan tarzı berjerler içinizi ısıtacak

Bu berjer modellerinde günün yorgunluğunu atabilir, keyifli zaman geçirebilirsiniz. Desenli ya da düz renk şeklinde üretilen bu berjer modelleri ile yaşam alanlarınıza değer katabilirsiniz. Yüksek sırt tasarımı ve ahşap kolları ile havalı bir görünüm sunan bu berjer modelleri yerden yüksek lukens ayak tarzında üretilmeleri nedeniyle de diğerlerinden kolayca sıyrılmaktadır.

Chester ve deri tarzında İtalyan koltukları

Her açıdan farklı hissettirecek bu koltuk takımlarını dinlenme ve okuma koltuğu olarak tercih edebilirsiniz. Chester ve deri tarzındaki koltuklara yeni bir bakış açısı ekleyen İtalyan yaklaşımını bu koltukların üzerinde otururken doyasıya hissedebilirsiniz.

italyan-koltuk-takımı-modelleri

Farklı renkleri ve tarzları birlikte kullanarak görsel zenginlik oluşturabilirsiniz.

İtalyan tasarımları modern ve klasik olarak bir arada kullanabilmeniz mümkündür. Bu tasarımları aynı yerde konumlandırarak eşsiz derecede bir dekorasyon ortaya koyabilirsiniz. Farklı renk bakımından da İtalyan koltuk takımlarına yaşam alanlarınızda yer vererek son derece efektif sonuçlar