İstikbal Ev Dekorasyon Ürünleri

İstikbal Mobilya 1957 yılından beri faaliyet göstermektedir. Söz konusu firmanın 50 yılı aşkın bir mazisi bulunmaktadır. Hem tasarımındaki farklılıklar, hem ürünlerindeki çeşitlilik, hem kalite anlayışı hem de satış sonrasında gerçekleştirdiği hizmetler ile adından söz ettiren firma ülkenin en saygın markaları arasında bulunmaktadır. Sürekli kendini yenileyen bir firma olması saygınlığını daha da artırmaktadır.

İstikbal Ev Mobilyaları

İstikbal Mobilya tam anlamıyla tüketici odaklı olan bir firmadır. Ev dekorasyonu konusunda hassas olan pek çok kişi yenilikçi olan yapısından dolayı söz konusu markayı tercih etmektedir. Mobilya sektörünün standartlarının yükselmesi aynı zamanda İstikbal Mobilya’nın da standartlarının yükselmesini beraberinde getirmektedir. İstikbal hem kaliteden hem de rahatlıktan kesinlikle taviz vermemektedir. Hem oturma grupları, hem yemek odaları, hem yatak odaları son derece farklı zevklere ve farklı beğenilere hitap etmektedir. Çocuk ve genç odaları, ev tekstil ürünleri, mutfak ve banyo aydınlatmaları, halı ve bahçe mobilyaları gibi pek çok unsur İstikbal Mobilya tarafından ince ince düşünülmektedir.

İstikbal Mobilya tüketicilerin hayatlarını daha rahat hale getirmekte ve ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılamayı görev saymaktadır. Her dönem farklı kampanyalar sunan İstikbal pek çok farklı üründe indirim imkânları sunmaktadır. Kampanyalar konusunda istekli olan tüketicilerin beklentilerine uygun cazip olan teklifler sunmaktadır.

istikbal-ev-mobilyaları

istikbal-mobilya

istikbal-mobilya-fiyatları

İstikbal Mobilya Fiyatları

İstikbal Mobilya bine yakın mağaza ile hizmet vermektedir. 70’i aşan ülkede faaliyet gösteren söz konusu marka 5 bin satış noktasında pek çok farklı ürünü müşterilerin beğenisine sunmaktadır. İstikbal tam anlamıyla bir dünya markası olarak değerlendirilebilir. Ürün tasarımı ve kalitesi konusunda çıtayı sürekli yükseltmesi İstikbal’i sektöründe lider konuma taşımaktadır. Aynı zamanda Amerika’da bulunan pek çok mağazası ile ürün satışı gerçekleştiren firma için çıtayı yüksek tutmak son derece önemlidir.

Küçük bir mağaza olarak Kayseri’de temeli atılan mağaza daha sonra atölyeden mağaza haline gelmiş ve günümüzde 50 yıllık tecrübesi ile mobilya alanında lider olan markaların arasına yerleşmiştir.