Son aylarda yayına başlayan intikam dizisi oyuncuları ve çarpıcı kurgusu ile adından söz ettirir bir dizi halini aldı. Ancak izlenme oranının yüksek olmasına diğer faktörlerin etkisi de yadsınamaz. Bu faktörlerin başında görsel kalitesi ve zengin dekoru da geliyor. Diziyi izleyenler için dekorasyondan göz almak zor hale geliyor. İntikam dizisi mobilyalarının sponsorluğunu yapmakta olan marka ise Fuga. Fuga Mobilya en güzel ürünlerini seyirci ile buluşturmaya devam ediyor.

İzleyenlerinin de bileceği gibi İntikam dizisi mobilyalarında en çarpıcı dekorasyonun olduğu mekanlardan biri Şahika Arsoy’un yaşadığı villa. Villada yer alan çağdaş ve modern mobilyalar izleyenler tarafından ilgi odağı oluyor. Geçen bölümlerde Yağmur ve Emre’nin villaya ziyaretleri sırasında oturdukları şık koltuk da bu markanın bir ürünü. Kahve tonlarının farklı bir yorumlaması olan şık koltuğa aynı renkli koltuklar yerine daha iyi kontrast oluşturabileceği açık renkli koltuklar eşlik etmiş.

intikam-dizisi-mobilyalari

Dizide birçok önemli sahnenin çekilmiş olduğu Şahika Aksoy’un koltuk takımının ismi Gana. Yine aynı takımın bir parçası olan puf da oldukça şık bir tamamlayıcı olarak salonları süsleyebilir. Sadece koltuk takımları değil dizinin masa ve sehpaları da ilgi çekiyor. Kahverengi köşe takımının önünde duran ilginç tasarımlı orta sehpa da izleyenlerinin ilgisini çekiyor. İyi bir tamamlayıcı olarak kullanılabilecek bu sehpa çok farklı bir tasarım ürünü olarak İntikam dizisi mobilyaları arasında en çok beğeni alanlardan.

İntikam dizisi mobilyaları arasında şıklığı ile ilgi gören bir ürün daha var ki o da beyaz bir uzanma koltuğu. Farklı dizaynı ve yapısı ile dikkat çeken koltuk yine aynı markanın koleksiyonunda yer alan Elips Josefin. Sade yapısı ile birlikte kullanılan renkli aksesuarlar da tamamlayıcı görünüyor. Şahika Aksoy yalısının her katı adeta bir mobilya fuarı gibi ilginç ve farklı dekorasyonlar ile döşenmiş. Beğendiğiniz ürünleri incelemek ve sahip olmak için sponsorlarını takip edebilirsiniz.

Fuga Mobilya: www.fugamobilya.com