2023 İstanbul Mobilya Fuarı 24-29 Ocak 2023 Tarihlerinde İstanbul’da Başlıyor.

Dünyanın en büyük mobilya fuarlarından olan, Tüyap Fuarcılık ve Mos Fuarcılık iş birliği ve Mobilya Dernekleri Federasyonu (MOSFED) desteği ile kıtaları birleştiren İstanbul Mobilya Fuarı İMOB 2023, 24 ocak 2023 tarihinden Başlıyor. 5 gün sürecek olan İstanbul Mobilya Fuarı (IMOB Fair 2023) Türkiye ve Avrupa dışında bir çok ülkeninde dikkatini çekmekte ve katılımcı olmasına ve mobilya sektörüne özel bir çok katılımcıyı bir araya getirme fırsatı sunmaktadır.

Aynı anda İstanbul’un iki farklı büyük fuar merkezinde gerçekleşecek olan İMOB 2023 Fuarı dünyadaki bir çok mobilya markasını bir araya getirecek. Lüks Mobilya Markaları, Klasik Mobilya Markaları, Modüler Mobilya Markaları, Ofis Mobilya Markaları, Otel Mobilya Markaları, Bebek, Genç ve Çocuk Mobilyaları, Bahçe Mobilya Markaları ve bir çok Mobilya dekorasyon markasını dünyanın beğenisine sunacak.

Katılımcı Ürün Grupları

 1. Salon & Oturma Odası Mobilyası ve Aksesuarları
 2. Yemek Odası Mobilyaları
 3. Yatak Odası Mobilyası ve Aksesuarları
 4. Lüks Mobilya Modelleri
 5. Klasik Mobilya Modelleri
 6. Bebek, Çocuk ve Genç Odası Mobilyası ve Aksesuarları
 7. Duvar, TV ve Saklama Üniteleri
 8. Masa ve Sandalyeler
 9. Ofis Mobilyaları
 10. Sehpa ve Zigonlar
 11. Koltuk, Kanepe ve Yataklı Kanepeler
 12. Bahçe Mobilyaları
 13. Döşemelik Kumaşlar
 14. Aydınlatma
 15. Dekoratif Ürünler
 16. Mutfak Mobilyaları
 17. Banyo Mobilyaları
 18. Ev Tekstili

İki fuar merkezinde düzenlenen Avrupa’nın en büyük mobilya fuarı İMOB 2023 e Ücretsiz Online Davetiyenizi buradan alabilirsiniz. https://lk.tc/3we9X