Dekorasyon dünyası akıl almaz bir hızla ilerliyor. Bu ilerlemenin nedeni ise kuşkusuz insan ihtiyaç ve istekleri…

Eskiden yatak odaları ya da evin diğer odaları işlevselken şimdi bu odaların hem işlevsel hem de ilgi çekici olması bekleniyor. Bu durumda da ortaya ilginç ama bir o kadar da hoş tasarımlar ortaya çıkıyor.

Yatak odaları, tasarıma ne müsait alanlar olduğu için ilginç tasarımlara ev sahipliği yapabiliyor. Sonuçta özel bir alan ve kişiler kendi zevklerini ortaya çıkarabiliyor.

İlginç yatak odaları için en dikkat çekici mobilyalar ise genelde yataklar oluyor. Yatakların şekilleri başta olmak üzere birçok özelliğinin değiştiği bu konseptte, rahatlık da oldukça önemli.

Son zamanların modası haline gelen ilginç yatak odalarına, mobilyaların yanı sıra tekstil ürünleri de eklendi. Salonlarda görmeye alıştığımız zebra stor perdelerin yatak odalarında kullanılması ya da rustik evlerde görmeye alıştığımız tahta perdeliklerin buraya taşınması klasik yatak odası anlayışını tamamen değiştirdi.

İlginç yatak odaları, klasikten sıkılan ya da modern estetiğe uymayan kişiler için, kendi zevklerini yansıtabilecekleri bir alan. Bu bakımdan son yılların modası olan ilginç yatak odaları daha da yayılmaya devam ediyor…

Prenses Yatak Odası
Prenses Yatak Odası
Hayal Yatak Odası
Hayal Yatak Odası
Arda Yatak Odası Takımı
Arda Yatak Odası Takımı