hülya-avsar-eviHülya Avşar, ülkemizin en ünlü kadınlarından bir tanesidir. Uzun yıllar farklı alanlarda çalışan Hülya Avşar yaptığı işlerin yanında daha çok özel hayatı ve yaşadığı polemikler ile gündeme gelmeyi başarmıştır. Ünlü olduğu ilk günden bu yana sansasyonlu aşkları evliliği aldatılması ve sevgililerinin yanında en çok konuşulan konulardan birisi de Avşar kızının oturduğu evler olmuştur. Hülya Avşar da bol bol ev değiştiren ünlüler kervanındandır. Bu güne kadar oturduğu tüm evler dekorasyonları bir şekilde haber olan sanatçının pek çok dekorasyon dergisinde de evleri ile ilgili görüntüler yer almıştır. Hülya Avşar’ın en bilinen evi Sarıyer’de ki yalısıdır. Bu yalıda uzun süre oturan Avşar kızı, Sadettin Saran’la olan ilişkisi nedeniyle bir süre onunla birlikte yaşamak için evinden taşındır. Hülya Avşar’ın son evi ise Büyükdere’dedir.

Tarabya’da ki evini kiraya veren sanatçı yani evi, için hazırlıklar yapmaya başlamıştır. Ayvalık’ı da çok seven Hülya Avşar, burada son yaptırdığı evinde dekorasyonunu yeni tamamlamıştır. Evin dekorasyonu için çok uğraşan Hülya Avşar, burada ailecek tatil yapmaya geldikleri için daha fazla özenmektedir. Bu evi tüm ailesi ile vakit geçirmek için alan sanatçı içini döşerken de bir o kadar titiz davranmıştır. Hülya Avşar’ın son evi görenleri kıskandıracak kadar güzel şekilde tasarlanmış.

Hiçbir masraftan kaçınmayan sanatçı dekorasyon için harcadığı miktarı da sır gibi saklamaktadır. Mobilyaları ve evin tüm eşyalarını tek tek özenle seçmesi, hem stil sahibi hem de rahat bir dekorasyon yapması, evin yazlık havasına oldukça uyum sağlamıştır. Evinini eksikleri için sürekli büyük alışveriş merkezlerinde dolaşan sanatçı evinin eksiklerini tamamlamaya çalışıyor. Hülya Avşar’ın son evi Ayvalık’ın en güzel en göze batan evlerinden biri olmaya adaydır. Her bakımdan zevkli olan Hülya Avşar, ev dekorasyonu konusunda da oldukça başarılı işlere imza atmaktadır. Ayvalık’ta ki evi en güzel evlerinden bir tanesidir.