Günümüzde popüler olan giyinme odaları özellike çalışan kesimin kullanım amaçlarını rahatlamanın yanı sıra, lüks tasarımları ve daha şık modelleri tasarlanmaktadır. Klasik tarzınız özellierini barındıran giyinme odaları ile konforlu ve kullanışlı giyinme odalarına sahip olacaksınız.

Özellikle kullanışlı raf sisitemlerinin bulunduğu gardıroplar ile rahatlığın keyfini çıkaracaksınız sizin için ürettiğimiz gardıroplar oldukça kaliteli doğal ahşaplar ile üretilmektedir. Ayrıca zarafetin simgesi olarak kullanılan sedef altın varak detayları ile canlandırılan gardıroplarınız klasik tarzınızı tamamlayan nadide parçalardan biri olacaktır. Gardıropların ayaklarında kullanılan özel el oymalı motifler oldukça dikkat çeken bir özelliktir.

Kullanışlı raf sistemi sahip olan bu dolplar ile kullanışlı giyinme odalarının amaçları tam anlamıyla sağlanmış olacaktır. Kalitesi ile sağlam ve dayanıklı bir malzeme sahip olan dolaplar sizin ile birlite uzun yıllar kullanılacak aşsiz güzellikle moblyalardır.

Sizlerin kondoru ve rahatı için ürettiğimiz bu modellerde lüks yaşam tarzının özelliklerini ön planda tutarak klasik ev dekorasyonunuza uyum sağlacak parçalar üretmek için çalışıyoruz.

giyinme-odasi-fikirleri

giyinme-odasi-onerileri

giyinme-odasi-rengi