Sehpa modelleri, evlerin en fazla ihtiyaç duyulan mobilya tasarımlarıdır.

Evlerin dekorasyonuna kattıkları hareketlilik ve dinamizm ile yaşam alanlarınızı daha kullanışlı bir yer haline getiren tasarımlar ile yapacağınız dekorasyonlar çok daha güzel olacaktır. Koltuk takımlarını bütünleyebilen ve oturma odalarınızın en büyük yardımcısı olan bu şık mobilya tasarımları farklı modelleri ile sizleri kendisine hayran bırakacaktır. Dekorasyonda kullanılan mobilyaların en büyük tamamlayıcısı olan bu mobilyalar ile dekoratif bütünlüğü sağlamanızda mümkündür. Az yer kaplayan ve pratik olan bu ahşap tasarımlar ile dekorlarınız hiç olmadığı kadar güzel olacaktır. Sehpa modelleri arasında zigon, metal ve lake olanlar çok beğenilmektedir.

zigon_sehpa_6

Zigon zehpa tasarımları, yan sehpa olarak kullanabileceğiniz en harika tasarımlardandır.

Orta sehpa modelleri ile birlikte kullanılan zigon sehpa modelleri iç içe geçen yapıları ile dekorasyonunuzda yerden tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Farklı renklerde ve ölçülerde üretilebilen zigon sehpalar, hemen hemen bütün dekorasyonların parçası haline gelebilmektedir. Yan sehpa modellerinde kullanılan lake tasarımlarda pürüzsüz yüzeyleri ve sağlam yapıları ile göze çarpmaktadırlar.

Yan sehpa modeli olarak kullanabileceğiniz bu şık tasarımlar içinde metal sehpa modelleri de renk dengeleri ve stil bütünlükleri ile göz dolduruyor. Göz alıcı renkleri, farklı stilleri ve modern tasarımları ile bu sehpa modelleri hayatınızı kolaylaştıracaktır. Üstleri metal olarak üretilen sehpa modelleri de dekorasyonlara çok yakışmaktadır.

zigon_sehpa_5

Oturma odanızda deri ve ahşap tasarımlı mobilyalar kullanacaksanız o zaman yan sehpa modeli olarak zigon, lake ya da metal sehpalara yer verebilirsiniz. Görsel olarak deri koltuk takımları ile harika bir görünüm yakalamanızı sağlayan bu sehpa modelleri ile dekorlarınızı 2 gömlek üste çıkarabilirsiniz. Deri tasarımların kullanıldığı bir oturma odası dekorasyonunda ahşap tasarımlar olmazsa olmaz ürünlerdir.

Zigon tarzındaki sehpa modeli ile kombine edeceğiniz deri koltuk takımları görsel olarak fevkalade bir izlenim verecektir.

Kullanımı ve bakımı oldukça kolay olan bu sehpa modellerine evinizin her köşesinde yer verebilirsiniz. Canlı renkleri ile üçlü ve dörtlü tarzda üretilen bu zigon sehpa modelleri ile odanızın havasını değiştirebilirsiniz.

zigon_sehpa_4

Çok amaçlı kullanım sağlayan bu sehpa modelleri işlerinizi kolaylaştıracak olan son derece zarif ve şık tasarımlardır. İsteğinize göre farklı renk ve büyüklüklerde yapılabilecek olan bu sehpa modellerini dergilik ve kitaplık olarak da kullanabilirsiniz. Farklı türlerdeki bu sehpa modelleri ile dekorlarınızı canlandırabilmeniz çok kolaydır. Oturma odası dekorasyonlarınıza vurgu yapacağınız bu sehpa modelleri ile dekorlarınız çok daha gösterişli bir hale gelecektir.

Zigon ve lake tarzındaki sehpa modellerini klasik oturma odası takımınızla birlikte de kullanabilirsiniz.

Bu şahane sehpa tasarımları klasik dekorasyonların vazgeçilmez ögelerinden biridir. Altın varaklı ve oymalı modeller, dekorunuzu zengin bir görünüme kavuşmasını sağlayan tasarımlardandır. Bu sehpa modellerini klasik mobilya modelleriniz ile beraber kullanarak gösterişi oturma odalarınıza getirebilirsiniz.

Yuvarlak tarzda üretilen ve lake olan sehpa modelleri de klasik figürleri ve canlı renkleriyle hem modern hem de klasik koltuk takımları ile birlikte kullanacağınız tasarımlardır. Yuvarlak yapısı ile yerleşimi son derece kolay olan aynı zamanda pratik olan bu sehpa modelleri ile dekorlarınıza derinlik katabilirsiniz. Kırılmaya, çizilmeye dayanıklı yapısı ile lake sehpa modelleri gönlünüzde taht kuracaktır.

zigon_sehpa_3

Zigon sehpaların en kullanışlıları tekerlekli olan modelleridir.

Taşıması ve yerleştirmesi kolay olan tekerlekli modeller dizüstü bilgisayar modellerini kullanmak için en ideal tasarımlar arasındadır. Geometrik şekillerde yapılan zigon sehpalar farklı tasarımları ile de göz kamaştırmaktadır. Kare şeklinde yapılan zigon sehpa modellerinde üçgen tarzdaki ayaklar çok yakışmaktadır. Altın ve gümüş renkli bu tasarımlardaki geometrik şekiller ve sehpanın kenarlarında yer alan yaldızlarda sehpaya farklı bir hava katmaktadır.