Günümüzde dekorasyon örneklerine baktığımız zaman sadece kullanılan mobilyaların değil aynı zamanda dekorasyonun tamamlayıcı unsuru olan aksesuar kullanımının da önem kazandığını görüyoruz. Tabii ki ev dekorasyonunda aksesuar kullanımı kadar bu aksesuarların doğru bir şekilde konumlandırılması ve mobilyalara uygun olması değer taşır.

Ev aksesuar ürünleri elbette ki dekorasyon stillerine göre değişiklik gösterecektir. Şöyle ki modern tarzda dekore edilen bir evde kullanılan aksesuarlar daha çok sade ve gösterişsiz aksesuarlar olurken, klasik tarzda dekore edilen bir evin dekorasyonunda kullanılan aksesuarlar ise mobilya modellerine uygun şekilde ve onları tamamlayıcı nitelikte olmalıdır.

Dekorasyonda aksesuar kullanmayı seviyorsanız bu noktada da dikkat etmeniz gereken ilk şey aksesuarları ölçülü bir şekilde kullanmak ve dekorasyonu boğucu hale getirerek mobilya modellerini gölgede bırakmamak. Asortie Mobilya‘nın el emeği şık aksesuar ürünleri arasından dilediğiniz modeli ve rengi seçerek dekorasyonunuzu zenginleştirin ve evinizin havası değişsin.

dekorasyonda-aksesuar-seçimi
Asortie Mobilya – Madalyon Klasik Sandalye
ev-aksesuarları
Asortie Mobilya – Jumbo Sohbet Seti

ev-aksesuarları-mağazaları
Asortie Mobilya – Belinda Ayna Tırnak

ev-aksesuarları-ve-fiyatları
Asortie Mobilya – Versace Benç