Modern Mobilya

Mobilya seçiminde seçici davranmak gerekmektedir. Her mobilya her mekan tasarımı içinde şık durmayacaktır. Kendinize özel bir stilinizin olmasını istiyorsanız sadece mobilya tasarımına değil, aynı zamanda mekan tasarımına da dikkat etmeniz gerekmektedir. Yıllardır sektörde adını hep yeniliklerle duyuran firmamız mobilya işini ciddiye almaktadır ve bu konuda son derece hassastır. Ev mobilyalarının seçiminde uyum ve titizliğe dikkat eden firmamız için konfor, dayanıklılık, şıklık ve kalite oldukça önemlidir.

Berjer Modelleri

Ev tasarımında pek çok kişi berjer kullanmaya özen göstermektedir. Genellikle klasik mobilyalardan yana tercihte bulunan kişiler berjer modelleri arasından seçim yapmaktadır. Berjer konusunda karar verirken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur berjerin yerleştirileceği mekanda bulunan renklerin berjer ile uyumu olacaktır. Hem duvarlar, hem zemin, hem halı hem de mekanda bulunan aksesuarların berjer modelleri ile uyumlu olması ortamı şık gösterecektir. Uyumsuz olan herhangi bir mobilya ne kadar şık olursa olsun sırıtacak ve göze hoş gelmeyecektir. Dolayısıyla başvurduğunuz firmanın da sadece mobilya tasarlayan değil, aynı zamanda mekan tasarlama konusunda da usta olan bir firma olmasına dikkat etmek gerekmektedir.

Firmamız seçtiğiniz berjer modelinin mekanla uyumu konusunda size pek çok farklı alternatifler sunacaktır. Hatta isterseniz evinizin tamamını sizin zevklerinize göre sıfırdan dekore etmemiz de mümkündür. Berjer modellerimiz oldukça çeşitlidir. Desenli modeller, çiçekli modeller ya da baskılı modeller gibi pek çok farklı model bulunmaktadır. Bu modeller arasından seçim yaparken üzerinde durulması gereken en önemli şey ahenk ve uyumdur.

berjer-çeşitleri

modern-berjer-fiyatları

modern-berjer-koltuk

modern-berjer-koltuk-modelleri

modern-berjer-modelleri

modern-mobilya

Modern Berjer Koltuk

Berjer modellerini değerlendirirken hem yuvarlak hatlı modellerin hem de keskin hatlı modellerin birbiri ile uyumlu birlikteliğine dikkat etmeniz gerekmektedir. Şıklığın anahtarı uyum ve sadelikte gizlidir. Tek renk olan berjer modellerini deneyebileceğiniz gibi pek çok rengin birbiri ile harmanlandığı modeller arasından da seçim yapabilirsiniz. Bu modellerle mutfağınızı, oturma odanızı ya da kütüphanenizi döşeyebilirsiniz.