DOĞTAŞ 2013 OTURMA GRUBU MODELLERİ

Salon ve oturma odası dekorasyonlarında kullanılan en önemli eşyalar koltuk takımlarıdır. Ancak dekorasyon için farklı parçaları bir araya toplamak istemeyenler daha çok oturma odası takımlarını tercih ederler. Bu takımlarda kişilerin ihtiyaçlarına ve isteklerine göre farklı parçalara rastlamak mümkündür.

DOĞTAŞ oturma odası takımları dekorasyonunu şık mobilyalarla süslemek isteyenler için kaçırılmayacak seçenekler sunuyor. Sezonun öne çıkan renkleri kullanılarak hazırlanan modern tasarımlar ile oturma odalarına göz alıcı bir hava katıyor.

DOĞTAŞ İLE OTURMA ODALARINI YENİLEYİN

Evleri yeni baştan dekore etmek ya da var olan dekorasyonu değiştirmek; doğru kararlar vermeyi ve araştırma yapmayı gerektirir. Oturma odaları için de şık ve konforlu mobilyalar seçebilmek çok önemlidir. Tamamen yenilenecek bir dekorasyonda odanın genel tarzını belirleyecek mobilyalar dikkatle tercih edilmelidir.

DOĞTAŞ, bu karar verme zorluğunu ortadan kaldıracak şık mobilyaları ile dekorasyonunu değiştirmek ve yenilemek isteyenlere birbirinden farklı seçenekler sunuyor. Şıklığının yanı sıra, konforlu ve rahat olan modern tasarımları ile oturma odalarını baştan yaratıyor.