Country tarzını yaşam alanlarınızın büyük bir bölümünde tercih ederek daha farklı ve hoş dekorlar ortaya çıkarabilirsiniz.

Bu tarzdaki tasarımlar gerek görünümleri gerekse de farklılıkları ile yaşam alanlarınızın çok daha havalı ve gösterişli durmasına neden olacaktır. Her yönüyle dekorasyonunuzun bir bütün olarak yaşam alanlarınıza yansımasını istiyorsanız mutlaka bu mobilyalara yer vermelisiniz. Evinizin bütün bölümlerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu tasarımlarla yaşam alanlarınızı çok daha lüks ve alımlı gösterebilmeniz mümkündür. Country tarzındaki dekorasyonunuzla evinizin farklı bölümlerini giydirerek ortaya çok daha güzel sonuçlar çıkarabilirsiniz.

Country-Tarzı-Ev-Dekorasyon-Resimleri

Daha sıcak ve samimi bir atmosferin evlerinize getirmek isterseniz country tarzı bu bakımdan düşünebileceğiniz en güzel tasarımlardandır. Gerek renkleri gerekse de farklı yapıları ile yaşam alanlarınızı bu tasarımlar ile daha da kaliteli hale getirebilirsiniz.

Ahşap olan ve eskitme tarzı andıran bu mobilyalar ile yaşam standartlarınızı daha üst noktaya taşıyabilmeniz mümkündür.

Bu tarz dekorasyonlarda koyu renkli olan mobilyalarınızı açık renkli olanlarla kombine ederek ortaya daha hoş sonuçlar çıkarabilirsiniz. Örneğin koyu renkli koltuk takımları ile açık renkli sehpalarınızı kombine ederek ortaya daha etkili sonuçlar çıkarabilirsiniz. Açık renkli duvar, koyu renkli koltuk ve açık renkli sehpalar ile harikulade bir dekorasyon çalışması yapabilirsiniz.

Zeminde ise daha çok karo taşları kullanarak çok daha etkili bir country tarzı dekorasyon yapabilmeniz mümkün olacaktır.

Zeminde karo taşların varlığı otantik bir atmosferin ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Gri ya da biraz koyu renkli olan karo taşları yaşam alanlarınızın daha da zenginleşmesine yol açacaktır. Bu şekilde yapacağınız dekorasyonda renkleri oranlı bir şekilde kullanarak çok daha güzel bir dekorasyonun ortaya çıkmasına neden olacaktır. Salon ya da oturma odalarınızda yer vereceğiniz U veya L tipi koltuk takımları ile yaşam alanlarınıza derinlik katmanız mümkün olacaktır.

degisik-country-tarzi-banyo-dekorasyon-fotolari

Konfor ve rahatlık bakımından bu koltuk takımlarının tercih ederek yaşam alanlarınızın oldukça hoş durmasını sağlayabilirsiniz.

Country tarzındaki dekorasyonda yer vereceğiniz mobilyalarla birlikte kullanacağınız aksesuarlarla çok daha hoş bir dekorasyon ortaya çıkarabilirsiniz. Ahşap tarzındaki mobilyalar ile country tarzını evlerinize getirerek harika bir ambiyansın evlerinize gelmesine neden olabilirsiniz. Bu mobilya tasarımları her açıdan sizleri kendisine hayran bırakacaktır. Özellikle çalışma alanlarınızda kullanacağınız kitaplık modelleri ile çok daha yaratıcı bir ortamın oluşmasına öncülük edebilirsiniz. Bu tasarımların varlığı yaşam alanlarınızın çok daha alımlı olmasını sağlayacaktır.

Krem-kapaklı-klasik-country-tarz-mutfak-modeli-2013

Çok daha iddialı bir yatak odası dekorasyonunu yaşam alanlarınıza country farkıyla getirebilirsiniz.

Bu yatak odanızın dekorunda kullanacağınız country tarzı mobilyalar ile yatak odalarınızı çok daha elverişli bir yapıya kavuşturabilirsiniz. Bu tasarımlar gerek şıklıkları gerekse konforlarıyla sizleri kendisine bağlayacaktır. Birinci sınıf ahşaptan yapılan bu tasarımlar ile yaşam alanlarınıza derinlik katmanız mümkün olacaktır.

beyaz-country-Yatak-Odası-Takımları

Dikkat çekici ve göz alıcı olan bu tasarımlar ile yaşam alanlarınızı çok daha efektif ve görkemli bir yapıya kavuşturabilmeniz mümkün olacaktır. Country tarzındaki yatak odalarının en beğenilen kısmı renkleridir. Bu tasarımlar ile yapacağınız dekorasyonlar çok daha mükemmel ve görkemli bir hal alacaktır.

Yatak odaları kadar yemek odası takımları ile de yaşam alanlarınızın dekorunda country tasarımlarını kullanarak çok daha etkileyici ve büyüleyici bir dekorun ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz. Her yönüyle bütünsel bir dekorun ortaya çıkarılması için bu tasarımlar biçilmiş kaftan olma özelliği taşımaktadır.