Bellona Mobilya

Bellona 1997’de kurulmuş bir koltuk kanepe çekyat gibi ürünlere sahip olan mobilya fabrikasıdır. Bellona bir Türk markası olup üretimine Kayseri organize sanayide başlamıştır. Bellona mobilya fabrikalarının bünyesinde beş ana tesis çalışmaktadır. Bütün ürünler üretilirken bu tesislerin hepsinden geçerler. Bellona firmasının amacı müşterilerine dünya kalitesinde bir hizmet vermek, daha gözde ve revaçta olan mobilya takımları, panel mobilyalar, yatak ve ev tekstili üretmek tasarlamaktır.

Bellona Klasik Koltuk Takımları

Bellona klasik koltuk takımları ülkemizde özellikle de bayanların dikkatini çekmiş ve ilgisini kazanmıştır. Bellona klasik koltuk takımları kullanıcılarının rahat olması ve konforu tatması için tasarladığı ürünlerde pratikliği de ön planda tutmuştur. Şöyle ki; bir koltuk takımında bulunan üçlü koltuk açılıp kapanabilmekte ve üçlü yatak olmaktadır. İkili koltuk ise yine açılıp kapanabilir özelliğinden dolayı ikili yatak olabilmektedir. Bu özelliklere sahip olan Bellona koltuk takımları aynı zamanda softluk romantiklik ve realistlik gibi duyguları yansıtabilen tasarımlara da sahiptir. Bellona klasik koltuk takımları iki adet berjer koltuk, bir adet ikili koltuk, bir adet üçlü koltuk olmak üzere dört parça üründen oluşur. Bellona klasik koltuk takımları deri veya kumaş uygulamaları şık ve klasik tarzına sahip aynı zamanda da tüketicilerin kullanım ihtiyaçlarına göre kullanım imkânı sunmuştur. Bellona klasik koltuk takımları bünyesinde bulunan üçlü koltuğun yatak ve sandık fonksiyonları ürüne kullanılabilirlik, pratiklik ve işlevsellik katmıştır. Bazı koltuk takımlarında bulunan p kol yapısına sahip tasarımı ürünün farklı ve şık görünmesini sağlamıştır.

klasik-koltuk-takımı-modelleri

bellona-klasik-koltuk-takımları

bellona-salon-takımı

Bellona Koltuk Takımı Fiyatı

Koltuk takımlarında kullanılan sünger ve dolgu malzemeleri rahatlığı sağlayıp koltuk takımlarının deri uygulamaları ile bir ilke imza atmışlardır önceden deri koltukları kullanan tüketiciler bir süre sonra deri koltuklarda terler ve rahatsız olurlardı. Bellona koltuk takımları böyle bir yapıya sahip olmayı bilakis kullanıcılarının rahatlıkla kullanabileceği bir mobilya firması olmuştur. Bellona koltuk takımlarının sahip olduğu ayaklar sayesinde yerden yüksek olan koltuklar daha kolay temizlenebilme özelliğine sahiptirler.