Sağlıklı Bebek Beşikleri

Bebeklerimize aldığımız ilk hediyelerimizdir bebek beşikleri. Aylar öncesinden başladığımız hazırlıklarda ilk sıralamada yer alır. Çarşıdan, mağazadan ve internetten ince ince araştırdığımız beşiklerde, birbirinden farklı modellerle karşılaşırız. Cinsiyetini öğrenemeden de alamayız tabi. Ama öyle farklı modeller var ki, hem kızların hem erkeklerin tüm güzelliği ile kullanabilecekleri.

Portatif Bebek Beşikleri

Bebek beşiklerinde karşılaştığımız birbirinden farklı ve iddialı ürünler, fiyatlarında da farklılık oluşturuyor. Kalitesine ve markasına göre değişiklik gösteren beşik çeşitlerinde her bütçeye hitap ediliyor. Tüllü, cibinlikli, hayvan ve çiçek figürlü modeller ile, müşterilerin beğenisine sunulan beşikler içerisinde oyun parkı modeller de oldukça beğeniliyor.

bebek-beşikleri-fiyatları

bebek-beşikleri-mobilya

bebek-beşikleri-renkleri

bebek-odası-mobilyaları-ve-fiyatları

portatif-bebek-beşikleri

Bebek Beşik Renkleri

Genelde beyaz, pembe, mavi ve yeşil tonlarının hakim olduğu beşik modellerinde, arabalı ürünler de oldukça iddialı. Annelerin konforuna, bebeklerin ise güvenliğine yönelik tasarlanan bebek beşikleri bebek odası takımlarının dışında da satılabiliyor. Yani takım içerisinde gördüğünüz ve beğendiğiniz beşiği, tek olarak da alabiliyorsunuz.