Hemen her yaşta bayan, yaşam alanını oluşturan evlerin dekorasyonuyla titizlikle ilgilenirler ve en iyisini yapmak için çaba sarf eder. Bunu yaparken de bazı pratik çözümler ve yaratıcı fikirlerle günlük işlerini ya da evinin eksikliklerini tamamlayabilirler. Bir evin salonu, ev bireylerinin en çok vakit geçirmekten hoşlandıkları alanlardır. Bayanların evlerde en dikkat ettiği eşya ise salon takımlarıdır. Geniş bir salonunuz varsa ve klasik dokunuşlardan hoşlanıyorsanız, yemek odası takımınızı seçerken oymalı ve yaldızlı takımları rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sadelikten hoşlanıyorsanız da daha düz modelleri kullanabilirsiniz. Ev dekorasyonu yapılırken özellikle salonlarda kullanılacak yemek odası mobilyası seçimlerinde ikilemlerde kalınmaktadır. Evinizde neyi görmek istiyorsanız, seçilecek renkler ve mobilya tarzları da bu konuyu en iyi şekilde çözecek şeydir.

ev dekorasyon örnekleri

Ev Dekorasyon Fikirleri

Ev dekorasyon fikirleri denilince aklınıza gelen her şey zevkinize uygun olmalıdır. Yemek odasının davetkar, dinlendirici, bakması lezzetli ve yemek gelene kadar içinde vakit geçirmesi keyifli bir yer olması gerekmektedir. Parlak ve zengin renkler işe yarayabildiği gibi, sönük ve açık renkler de yemek odaları için uygun olabilir. Mutfak dolabından duvarlara, aydınlatmadan dekorasyona kadar her parça, mutfağınızın boyutuna ve tarzına uygun olarak seçilmelidir. Çünkü mutfaklar, yiyecek hazırlanmasının yanı sıra sosyalleşmek, aile ve arkadaşlarla vakit geçirmek için de kullanılan çok amaçlı mekanlardır.

ev dekorasyon fikirleri

Ev Eşyası Modelleri

Ev eşyası modelleri arasından seçeceğiniz ürünler ile tarzınıza ve rahatınıza en uygun tasarımı yaratabilirsiniz. Modern ve gösterişi bir arada arayanlar için özel olarak tasarlanmış olan avangarde yemek odası modellerinden, sadelikten hoşlananların tercihi olan modern takımlar arasından seçeceğiniz masa, sandalye, konsol ve aynası ile bir bütünlük içerisinde aradığınız şıklığı evinize taşıyabilirsiniz.

ev dekor ipuçları