Evimizin tamamında olduğu gibi banyolarımızda da estetik bir görüntü elde etmek için çalışırız. Her türlü ihtiyaca yönelik çözümler sunarak zengin ürün yelpazesine sahip olan banyo mobilya üreticileri son yılarda tasarımlarını klasik mobilyalardan yana yapıyor. Banyo klasik mobilya ürünleri ise oldukça çeşitli. Dünyaca ünlü tasarımcıların işbirliği ile banyo mobilyalarında da fark yaratılmaya devam ediliyor.

klasik banyo tasarımları
Safir klasik banyo

Klasik Mobilyalarla Oluşturulan Banyolar

Son derece şık lavabo dolapları, zarif banyo dolabı modelleri, buğulanmayan aynalar gibi pratik kullanım imkanı sağlayan tamamlayıcı nesneler farklı alternatiflerle kullanıcıların imkanına sunuluyor. Altın, beyaz, ceviz, gri dokulu ahşap, hareli doğal ahşap, gri koyu meşe, mat tonlarda bordo, metalik, gri, doğal tonlarda zeytin yeşili, erik, meşe renkleri de en çok tercih edilen banyo dolapları arasında yer alıyor. Klasik mobilyaların banyoda kullanımı hassas olmalıdır. Lavabo dolapları, banyo setleri, aynalı dolaplar, raflar gibi ürünler ise klasik mobilya alanında en çok tercih edilenler arasında yer alıyor.

Banyoda Klasik Mobilya Kullanımı Nasıl Olmalı?

Banyonuzda klasik ve modern tarzlara uyum sağlayan lüks banyo dolapları farklı seçenekler ile dikkat çekmeye devam ediyor. Banyonuzda konforu sağlarken banyo dekorasyonunda klasik ve modern tarzın bulunduğu farklı markaların modellerini de tercih edebilirsiniz. Klasik mobilyaların banyo tasarımında ki önemi ise her geçen gün artıyor. Lavabonun altında dolapla birlikte kullanıldığı banyolar Hilton banyo adını alıyor. Bu tarz dolaplar çok kullanışlı ve şık oldukları için banyo dekorasyonunda tercih ediliyor. Banyonuz Hilton modelini kullanmak için müsait ise dolapları da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

klasik banyo mobilyaları
Zümrüt klasik banyo

Banyo Klasik Mobilyalarının Bakımı

Modern klasik, renkli tarzlarda tasarımları mevcut olan Hilton banyolarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Banyo tasarımı yaptıktan sonra klasik mobilyaların kullanımına da önem vermelisiniz. Ürünleri sıvı deterjan, nemli bezle temizlemelisiniz. Banyoda klasik mobilya modası ise gün gittikçe artıyor. Hemen hemen her banyoda hem şık hem de kullanışlı klasik mobilyalar görüyoruz. Çamaşır suyu, asitli temizleyiciler kullanmamalısınız. Klasik mobilyalar cam ya da benzeri malzemelerden tasarlandığı için ürün yüzeylerini aşındıran maddeler ile temas etmelerini engellemelisiniz.

banyo klasik mobilya
Patara klasik banyo