Avrupa’nın En Prestijli Textil Fuarı 28 Şubat – 2 Mart Arası Kapılarını Bursa’da Dünyaya Açıyor.

Dünya pazarında, moda tekstil ve aksesuar alanında lider konuma sahip, Küresel pazarın liderlerine kalite, tasarım ve yenilik odaklı ürünler sunan bir şehir olan Bursa’da 2023 yılının en prestijli fuarı Bursa Textil Show 28 Şubat- 2 Mart tarihlerinden, Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezinden gerçekleştirilecektir.

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası işbirliği ile düzenlenen ve Bursa’nın merkezinden yer alacak olan fuar dünyadaki bir çok tekstil devini bir araya getirecek olur, Türk Tekstilininde mükemmel kalite ve tasarımını gözler önüne serecektir.
Dünyadan, özellikle Avrupa’dan ve Türkiye’den moda ve tekstil profesyonelleri, tekstilin başkenti Bursa’da; Bursa Textile Show’da bir araya geliyor. Seçkin katılımcılar, İlkbahar Yaz 24 kumaş koleksiyonlarını sunmaya hazırlanıyor. Türkiye ve Dünyada bir çok moda ve tekstil profesyonelinin ihtiyaçlarını kaşılayacak olan Bursa Textil Show’da Lüks ve Hazır Giyim Markaları, Tasarımcılar, Zincir Mağazalar ve Konfeksiyon Üreticileri bir araya gelecek.

Tekstil sektöründe kalite, inovasyon ve sinerjinin hakim olduğu Bursa’da harikalarla dolu bir fuar olacak olan Bursa Textil Show fuarına katılımcı olan tüm marka ve kurumlara başarılar dileriz.

Asortie Mobilya www.asortie.com