Asortie mobilya Bakü’de yeni mağazasını açtı.

Açtığı bu mağazayla Asortie mobilya, Azerbaycan halkının mobilya ve dekorasyon ihtiyacını karşılamaya hazırlanıyor. Yurt dışında yaptığı istikrarlı dekorasyon çalışmaları ile adından başarı ile söz ettiren Asortie mobilya, ürettiği klasik mobilya tasarımları ile de dikkat çekiyor. Klasik mobilya modelleri ile Azeri halkının sevgisini kazanan Asortie mobilya, Azerbaycan’da açtığı mağazasıyla da tüm dikkatleri üzerine topladı. Bakü’nün en lüks ve hareketli caddelerinden birinde açılan mağazadaki klasik mobilya tasarımları ihtişamları ve görkemleri ile de göz kamaştırmaktadır. Asortie mobilya Bakü mağazasıyla farklı ülkelere klasik mobilya ihraç etmeyi ve mobilya pazarındaki payını daha da fazlalaştırmayı hedeflemektedir. Bakü mağazasıyla Asortie mobilya yurt dışındaki mağazalarına bir yenisini daha ekledi. Bu mağaza ile Bakünün en elit ve seçkin müşterilerine ulaşmayı amaçlayan Asortie mobilya klasik mobilya tarzıyla da ne kadar farklı ve gösterişli mobilya üreticisi olduğunu gözler önüne sermek istiyor. Asortie mobilya, Bakü mağazasını açarak, dekorasyon projelerindeki etkisini arttırmaya çalışacaktır.

asortie-mobilya-yeni-tasarımlar

Bakü mağazasındaki açılışa çok sayıda insan akın etti. Kalabalığın çok fazla olduğu mağazada Asortie mobilya ürünlerine olan ilgi fazlaydı. Bakü’nün ileri gelenlerinin de içlerinde olduğu çok sayıda davetli açılışa eşlik etti. Bakü’deki insanların klasik mobilya sevgisi, Asortie mobilya yetkililerinin yüzünü güldürmektedir. Türk halkıyla olan bağları geçmişe dayanan ve köklü ilişkilere sahip olan Azeri halkı , Bakü ‘de Asortie mağazasını görmekten çok mutlu olduklarını belirttiler. Asortie mobilya, ortaya çıkardığı mobilya tasarımları ile ne kadar harikulade mobilyalar ürettiğini bir kez daha gözler önüne sermektedir.

Asortie mobilya, Bakü’deki mağazasıyla Ortadoğu mobilya pazarında da söz sahibi olmak istiyor.

Yaptığı projeler ve ürettiği birbirinden güzel klasik mobilya tasarımları ile Asortie mobilya Bakü halkının kalbinde taht kuracak ve sevgisini kazanacaktır. Bakü’deki bu mağaza ile Bakü’nün en tanınır ve bilinir markası olmak istediklerini belirten Asortie yetkilileri bunun için çok çalıştıklarını ve ellerinden gelenin en iyisini yaptıklarının dile getiriyorlar.

asortie_koltuk_takımı (1)

Klasik mobilyanın en çok tercih edilen markalarından biri olan Asortie mobilya, Bakü’deki mağazasıyla markanın daha fazla ülkede duyurulmasına da öncülük etmektedir. Bu mağaza ile doğu bloku ülkelerine daha kaliteli mobilya üretecek olan Asortie, ucuz ve kalitesiz üretiminde önlenmesini sağlayacaktır.
Bakü’deki bu mağaza dekorasyon çalışmalarına da imkan tanıyan bir mağaza olması bakımından da oldukça önemli bir konuma sahiptir. Bakü mağazasında bulunan klasik mobilyalar üzerindeki gravür ve varak motifleri çok güzel durmaktadır. Klasik mobilya modelleri, gerek yapılan malzeme gerekse de farklı modelleri ile Bakü mağazasında en çok beğenilen mobilya tasarımları olarak göze çarpmaktadır.

Bakü mağazasıyla Asortie mobilya, ofis, otel, ev ve villa dekorasyon çalışmalarına da hız verecektir.

Bakü de daha önce dekorasyon çalışmaları yapan Asortie mobilya bu mağaza sayesinde dekorasyon projelerini daha hızlı sonuca ulaştıracak ve daha fazla dekorasyon projesine imza atacaktır. Bakü mağazasıyla rakiplerini kıskandıran ve Asortie mobilyanın hedefleri arasında daha da büyümek var.
Yeni mağazasıyla mağaza sayısını genişleten Asortie mobilya, çok tutulacak ve herkesin beğenisini kazanacak bir marka olacağının sinyallerini daha ilk günlerden belli etti.

asortie-mobilya

Her açıdan sunacağı imkanlar ve fırsatlar ile Bakü mağazası Asortie isminin dünyanın diğer ülkelerinde de bilinmesini sağlayacaktır.

Bakü’deki mağazayı açarak müşteri portföyünü genişletecek olan Asortie mobilya, bunu reklam ile değil sunduğu kaliteli ve yüksek müşteri memnuniyeti ile elde edeceğinin altını çiziyor. Bakü mağazası ile Asortie mobilya farklı kulvarlarda da boy gösterecek ve dünya markaları arasında parmakla gösterilecektir.