Ülkemizde İnegöl ile birlikte klasik mobilya üretiminde sadece Ankara ve çevresine değil Ülke’ nin birçok şehrine ihracat yapan Ankara klasik mobilya mağazaları, ayrıca yurt dışında onlarca Avrupa ülkesine ithalat yapmaktadır. Müşterilerine daha fazla seçenek, daha fazla renk ve çeşitlilik sunan Ankara mobilya mağazaları, daha çok siteler bölgesinde hizmet vermektedir.

Ankara’da klasik mobilya ürünlerinde, kanepeler, çekyatlar, oturma grupları, koltuk takımları, çerçeve, dresuar ve markız gibi mobilya aksesuarları, yatak odası takımları, yemek odası takımları ve klasik mobilya aydınlatma ürünleri ile yüzlerce renkte ve çeşitte her ihtiyaca uygun tasarımlar yapmaktadır. Hayalinizde ki renkleri uyarlayabileceğiniz klasik mobilyalarda, yüksek kalitede malzeme kullanımı, kaliteli ustalık ve maharetlerin yansıtıldığı klasik mobilyalar evinizi daha yaşanabilir ve kullanışlı hale getirecektir.

Ankara klasik mobilya mağazaları işçiliğin, detayların, malzemenin ve sanatın bir arada buluştuğu klasik mobilya ürünlerini daha uygun fiyatlarda tüm dünya ile birlikte sizlere de sunmaktadır. Ayrıca klasik mobilya da ülkenin birkaç güvenilir adres olmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Askaya Klasik Koltuk Takımı
Askaya Klasik Koltuk Takımı
Akasya Klasik Yemek Odası
Akasya Klasik Yemek Odası
Kapaletti Klasik Yatak Odası
Kapaletti Klasik Yatak Odası
Şımarık Köşe Takımı
Şımarık Köşe Takımı