Evlerin dekorasyonunda raflar önemli bir yer tutar.

Rafların doğru yerde kullanılması ile yapacağınız dekorasyon çok daha şık ve güzel görünecektir. Dekorasyonu yaparken rafları kullanacağınız yerlerden en önemlileri elbette duvarlardır. Duvarları tablo, resim ya da boya kullanarak renklendirebileceğiniz gibi aynı zamanda kullanacağınız raf modelleri ile de dekoratif bir görünüm verebilirsiniz. Ahşap raf tasarımları dekoratif görünümlerinin yanında işlevsellikleri ile de oldukça hoş bir görünüm sunmaktadırlar. Ahşap raflar kullanışlı ve fonksiyonel olmaları ile dekorasyonlarınızın en dikkat çeken parçalarından biri olacaktır. Duvara monte edilebilen ahşap raf tasarımların aynı zamanda diğer dolaplara eklemlenen modelleri de yapılmaktadır. Ahşap rafların kullanım alanları oldukça fazladır. Evlerinizin her bölümünde kullanabileceğiniz bu son derece güzel ve kullanışlı tasarımlar ile evlerinizin dekorasyonunda farklı hissedeceksiniz.

Ahşap raf tasarımlarını oturma odalarında, yatak odalarında, mutfak da ya da banyoda kullanabilirsiniz.

Kullanım alanı itibariyle geniş bir yelpazeye sahip olan bu kullanışlı tasarımlar ile dekorlarınızı hiç olmadığı kadar güzel gösterebilirsiniz. Ahşap raf dolaplarının bu kadar fazla kullanılmasının nedenleri arasında işlevsel olmaları ve dekorasyona hareketlilik katmalarıdır. Ahşap rafların kullanacağınız mobilya tasarımları ve duvar rengiyle uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Açık tonlardaki ahşap raflar dekorasyonda çok daha şık bir görünüm sunmaktadır.

67802

Ahşap rafların dekorasyondaki tamamlayıcı rolü oldukça önemlidir.

Duvara monte edilebilen ahşap raflar yerden tasarruf etmenizi de sağlamaktadır. Ahşap raf tasarımları, dayanıklı ve sağlam olmaları ile de göz doldurmaktadır. El yapımı olan bu ahşap tasarımlar, dekorasyonda daha fazla yer açarak yaşam alanlarınızda daha rahat hareket etmenizi sağlamaktadır. Ahşap raflar, uzun ömürlü kullanım sunmaları ile de göze çarpmaktadırlar. Ahşap raflar, hem klasik hem de modern mobilya tasarımları ile birlikte kombine edebileceğiniz güzide tasarımlardır. Ahşap rafların salonlarda kullanacaksanız o zaman koltuk takımlarınızı tamamlayan tarzda olmasına özen göstermelisiniz. Ayrıca duvarı bir panel ile kaplayıp, ahşap rafları kullanırsanız ortaya çok daha hoş bir manzara çıkarabilirsiniz.

Ahşap raf tasarımlar, duvarlar üzerinde sevimli bir görsel manzara da sunmaktadır.

İsterseniz ahşap raf tasarımlarını renkli bir biçimde de tercih edebilirsiniz. Ceviz rengin yanında beyaz, bej, gri ya da açık tonların kullanımı oldukça hoş durmaktadır. Ahşap raf tasarımları çocuk odanızda da kullanabilirsiniz. Ahşap raflar ile birlikte duvar kağıtlarının kullanımı da oldukça güzel bir görselliğin ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Ahşap raf modeli ile açık renkli duvar kağıdı kombine edeceğiniz ahşap tasarımlar ile dekorasyonunuzdaki duvarlar daha renkli ve zengin bir görünüme kavuşacaktır. Bu kullanışlı ahşap tasarımlar her renge ve desene uyum sağlamaktadır.

Ahşap raf tasarımlar, banyonuzda da estetik bir izlenim sunmaktadır.

Az eşya ile döşeyeceğiniz banyonuzun dekorunda ahşap raf tasarımlar oldukça şık duracaktır. Şıklıklarının yanı sıra banyoda daha derli toplu bir görünüm sunan bu tasarımlar ile banyolarınızın dekorasyonu hiç olmadığı kadar güzel olacaktır. Ahşap raflar, oturma odalarında da dekoratif görünümlerinin yanında toparlayıcılıkları ile de göze çarpmaktadırlar. Ahşap raflar geometrik şekillerde kullanılarak oturma odalarına görsel bir zenginlik de eklemektedirler. Kare ya da değişik şekillerdeki ahşap raf modelleri ile oturma odalarınızın duvarına hareketlilik getirebilirsiniz. Ahşap raf tasarımlarının kitaplık şeklinde de kullanmanız mümkündür. Birçok rafı bulunan bu tasarımlar oturma odalarınızın daha düzenli bir hale gelmesini sağlayacaktır.

D3CB5A5E-EA55-A5AD-A00644C1C8352623

Ahşap raf tasarımları, televizyon ünitelerinde de kullanabilirsiniz. Yeni moda ahşap raflar Tv üniteleri ile birlikte kullanıldıklarında hem işlevsel hem de görsel olarak oldukça etkileyici dekorların ortaya çıkmasına öncülük etmektedirler. Ahşap raflar, oturma odalarına kattıkları hava ile farklı bir atmosferin oluşmasına yardımcı olmaktadırlar.

Yatak odalarında kullanılan ahşap raf tasarımları da zik zak şeklindeki modelleri ile yatak odanızda düşünebileceğiniz farklı mobilya ürünlerindendir. Bu tarzdaki tasarımlar yatak odanıza dinamiklik getirdiği gibi sundukları işlevsellik ile de yatak odanıza daha etkin kullanmanızı sağlayacaktır. Ayrıca yatak odasında kullanacağınız ahşap raf modelinin komodin ve gardrop modeli ile uyumlu olması görsel bütünlük açısından harikulade bir dekorasyonun ortaya çıkmasını sağlayacaktır.

images (8)

Ahşap raf modelleri mutfaklarda da kullanabileceğiniz tasarımlardır.

Bu mobilya tasarımları, mutfaklarda fonksiyonel ve işlevsel yönden çok işinize yarayacaktır. Ahşap raflar sayesinde ulaşmak istediğiniz mutfak araç gereçlerine daha kısa sürelerde ulaşmanız mümkündür. Ahşap raf modelleri, mutfağınıza canlılık getirecektir. Ahşap raf modelleri ile mutfaklarınıza yeni bir boyut kazandırabileceksiniz. Aynı zamanda ahşap raf tasarımlarını kullanarak mutfaklarınızın daha iç açıcı ve ferah olmasını sağlayabilirsiniz.