Yeni trend 2017 yılı klasik mobilya modelleri ile evinizi renklendirebilirsiniz. Yeni yılın gelmesi ile birlikte birçok yeni ürün gibi mobilyalar da piyasaya sürüldü. Özellikle klasik düşkünü olanların vazgeçemeyeceği 2017 yılı trend klasik mobilya modelleri muhteşem çeşitleri ile karşınızda.

Lüks Klasik mobilya takımları
Nara klasik koltuk takımı

2017 Yılı Klasik Mobilya Modellerinin Özellikleri

Işıltılı kumaşların tercih edildiği modellerde ayak, kol ve üst kısımlara ahşap ile şekil verildi. Böylece görünüm olarak daha şık ve aklınızı eskide bırakmayacak modeller karşınıza çıkacak. Birçok mobilya markasından, 2017 yılı klasik mobilya modelleri için gösterişli ve etkileyici sonuçlar alacağınız kaliteli seçimler yapabilirsiniz. Yeni sezon renkleri ile tüketicilere sunulan modeller, evinize şıklık ve zarafet getirecektir. Alan boyutuna göre yapacağınız seçeneklerde, büyük ya da küçük modeller de bulunmaktadır. Birinci sınıf malzemelerin kullanıldığı modeller, uzun süre dayanıklılığa sahiptir. Böylece tercih ettiğiniz parçaları içiniz rahat ve konforunuzdan taviz vermeyeceğiniz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Modern tarzdan uzak durmak istemeyen ve evinde klasik bir hava yaratmak isteyenler 2017 yılı klasik mobilya modelleri ile tam olarak istedikleri tarzı yakalayabilirler. Klasik tarzın vazgeçilmezi ahşap seçeneklerini 2017’nin koltuklarında bulabilirsiniz. Bütçenize uygun şekilde tercih edeceğiniz marka seçenekleri ile 2017’nin size uygun modellerini evinizde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

trend klasik mobilya modelleri
Şah klasik yatak odası

2017 Yılı Klasik Mobilya Modellerinden Koltuk Takımı

Yeni yıla sayılı günler kala, yeni modeller piyasa çıktı bile. 2017’nin klasik koltuk takımları ise göz dolduruyor. Bu takımlar sayesinde oturma odanıza şık ve zarif bir hava katabilir, oturma odanızı dileğinizce dizayn edebilirsiniz. 2017’nin koltuk takımlarında sezonun öne çıkan, çarpıcı renk seçenekleri mevcuttur. Modeller oldukça çeşitlidir ve kendi tarzınıza uyan modeli eviniz için tercih edebilir, misafirlerinizi daha rahat konuk edebilirsiniz.

Yeni modellerde klasik tarzda hazırlanmış olan koltuklar, oturma odanıza ya da salonunuza çok yakışacak ve dikkat çekici bir görünüm kazandıracaktır. Çeşit fazlalığından bahsetmiştik. Evet, çeşit fazlalığı sayesinde koyu ya da açık dilediğiniz renk seçeneğini kullanabilir, hayalini kurduğunuz koltuk takımına ulaşabilirsiniz. Hem günümüz modasına uymak istiyor hem de renk seçeneklerinde eskiyi arıyorsa gözleriniz, 2017’nin koltuk modelleri tam size göre. Boyutlar açısından da çeşitlilik gösteren modeller, her evin dekorasyonuna uygun nitelikte.

2017 Yılı Klasik Mobilya Modellerinden Yatak Odası Takımı

Evinizi dekore ederken tamamen klasik bir görünüm yakalamak istiyorsanız 2017 yılı klasik mobilya modelleri içerisinden yatak odası takımını tercih edebilirsiniz. Ahşap, klasik severlerin vazgeçilmezlerindendir. 2017 yatak odası modellerinde ise ahşap ile şekillendirilmiş modeller, sizi kendisine hayran bırakacak. Aynı zamanda model olarak oldukça çeşitlidir.

2017 yılının klasik yatak odası takımları, sizi klasik tarzdan alıkoymadığı gibi arzu ettiğiniz ihtişam ve gösterişe de kavuşturuyor. Kendinize ve evinize uygun klasik modelleri seçerek, hayalinizdeki eve, rahatlığa ve konfora kavuşabilirsiniz.

en lüks klasik mobilya modelleri
Nora klasik yemek odası