Köşe Koltuklar

Mobilyalar, bir evin vazgeçilmez eşyalarındandır. Hem dekoratif görüntüsü hem de kullanımı bakımından oldukça popüler olan mobilyalar arasında, son zamanların en çok beğenilen modelleri olan köşe koltuklar da bulunmaktadır. Kalitesi ve konforuyla kendini kanıtlamış olan Asortie köşe koltuklar, çok çeşitli renk ve model seçenekleri ile müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Klasik Koltuk Takımı Modelleri

Köşe koltuklar, hem şık görüntüleri hem de kullanım alanları bakımından oldukça fazla tercih edilmektedir. Bu şıklık, Asortie kalitesiyle birleştiğinde çok daha anlamlı olmaktadır. Birçok model ile piyasaya çıkan Asortie köşe koltuklar, Şımarık Köşe Kanepe, Diana Köşe Takımı, Monteri Köşe Takımı, Athena Klasik Köşe Takımı, Malta Klasik Köşe Takımı seçenekleri ile beğeniye sunulmuş bulunmaktadır. Kişilerin zevkine ve isteklerine göre şekillenen bu koltuk takımları, çeşitli desen ve renk seçenekleri ile mevcuttur. Kullanım kolaylığı da sağlayan Asortie köşe koltuklar, estetik duruşları ile göz kamaştıran güzelliğe sahip.

2014-köşe-koltuk-takımları
Şımarık Köşe Kanepe
asortie-köşe-kanepe-modelleri
Malta Klasik Köşe Takımı
klasik-köşe-koltuk-takımları
Diana Köşe Takımı
köşe-koltuk
Malta Klasik Köşe Takımı
köşe-koltuklar
Diana Köşe Takımı
köşe-koltuk-takımı-fiyatları
Monteri Köşe Takımı
köşe-koltuk-takımları-masko
Athena Köşe Takımı

2014 Köşe Koltuk Takımları

2014 yılına fırtına gibi girecek olan Asortie köşe koltuklar, müşterilerin beğenisini toplamaya başladı bile. Hem kullanım kolaylığı hem konforu hem de şık görünümüyle vazgeçilmez bir hal alacak olan bu koltuk takımları, Asortie mağazasında sizleri beklemektedir. Herkesin zevkine ve isteğine göre üretilen, gözünüz kapalı güvenebileceğiniz muhteşem köşe koltukları sizleri beklemektedir.