2014 modasına uygun oalrak tasarladığımız oturma grupları özgün motifleri ile sade ve şıklığı bir arada bulunduran nadide parçalardandır. Genellikle klasik koltuk takımlarımı iki kanepe ve iki berjerden oluşmaktadır.

Klasikli bir parçada olsa lüks bir tarzda yansıtmak, kültürümüzün değerlierini göz önünde bulundurara Osmanlı motiflerine yer verdiğimiz bu oturma gruplarını sizlern istekleri doğrultusunda tasarlıyoruz. İsteğe göre ilave edilen ve çıkarılan parçalar olmakla birlikte klasik dresuarlarında kullanıldığı oturmak guplarında zarafeti yansıtmak için altın varak detaylarını yer vermekteyiz. Kanepe, berjer ve dresuarların ayak kısımlarına uygulanan özel oyma motifleri ile klasikliği son derece doğru bir biçimde yansıtmış oluyoruz.

Klasik ev dekorayonu sevenler için ildeal bir seçim olan oturma gruplarımız 2014 modasının renk ve desenlerine uygun sizin istekleriniz dikkate alınarak üretilmektedir. Birinci sınıf kumaş ve malzemelerin kullanıldıı oturma grupları ile kaliteden hiç bir şekilde ödün verememekteyz. Sağlam ve dayanıklı olması ile adını duyuran ürünlerimiz sizlerin memnuniyeti ve konforu için üretilmektedir.

Berensu Koltuk Takımı
Berensu Koltuk Takımı
Kapaletti Koltuk Takımı
Kapaletti Koltuk Takımı
Chester Koltuk Takımı
Chester Koltuk Takımı
Saltanat Koltuk Takımı
Saltanat Koltuk Takımı
Hanzade Koltuk Takımı
Hanzade Koltuk Takımı