2014 ün Asortie mobiya tasarımları tamamen rahat, konfor ve şıklık açısından mükemmel bir şekilde tasarlanmış mobilya ürünleridir. Asortie mobilya tasarımları ile hayalinizdeki mobilyayı belli bir şekle sokmak yerine, sizin için alışılagelmiş motifler yerine yeni, sıradaşı motiflerle süslüyoruz.

Tasarımları belli bir kalıba sokmakdan hayallerini dizayn edip, tasarımlarını yapıyoruz. Sizin verdiğiniz ilhamlar doğrultusunda size özel tasarımlar ihtişamı evinize kadar getiriyoruz. Hayatınızda her daim yanınızda olacak 2014 ün Asortie mobilya tasarımları dayanıklı, zarif ve şık bir yapıya sahiptir. Alışık olmadığımız gösterişli özellikleri ile her gün size farklı haz ve mutluluk getirecektir.

Sizler için kusursuz hazırlanan bu tasarımlar sayesinde artık sevdiklerinizi ağırlamak, hoş sohbetli günler geçirmek artık çok keyifli olacak. Yaşadığınız mekanlara uygun hazırlanan 2014 ün Asortie mobilya tasarımları tercih sırasında oldukça üst seviyelerdedir. Özellikle ahşap üzerine işlenen nakışlar, oldukça ince el işçiliğine dayanan tasarımlar olduğundan kendini özel hissedenler için güzel tasarımlardır.

asorties

Arda Yatak Odası Takımı
Arda Yatak Odası Takımı
Şımarık Köşe Takımı
Şımarık Köşe Takımı
Akasya Klasik Yemek Odası
Akasya Klasik Yemek Odası
Venüs Kalp Sandalye
Venüs Kalp Sandalye
Sidelya Yemek Odası Takımı
Sidelya Yemek Odası Takımı
Artemis Yemek Odası Takımı
Artemis Yemek Odası Takımı